Położenie urzędu
Położenie urzędu
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl
W sobotę 24 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 został rozegrany XIV Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty, nad którym patronat objął Burmistrz Paweł Kalinowski.
W rozgrywkach udział wzięli między innymi gostynińscy nauczyciele: Tomasz Kujawa i Arkadiusz Rutowski. Czwarte miejsce w swojej kategorii zajął Pan Tomasz, natomiast wśród zawodników zrzeszonych wygrał Pan Arkadiusz. Serdecznie gratulujemy!
Turniej został sprawnie przeprowadzony, dzięki organizatorom, w tym Uczniowskiemu Klubowi „ALFA” i Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „TRÓJKA”, a także sędziującym młodym wychowankom sekcji tenisa stołowego: Tosi, Gosi, Paulinie, Mikołajowi, Gracjanowi, Piotrowi, Aleksowi, Bartoszowi, Patrykowi, Adrianowi oraz Frankowi.
Oto wyniki XIV Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty:
Kobiety do 40 lat
1. Ewelina Kwiatkowska – Szkoła Podstawowa w Solcu
2. Katarzyna Milczarek – SP Guzów
Kobiety powyżej 40 lat
1. Bożena Osińska – nauczyciel emerytowany Żyrardów
2. Edyta Batko – SOSW Gostynin
3. Anna Wasiak – SP Trębki
4. Irena Dubielecka – Warszawa
5. Anna Idzikowska – Warszawa
6. Agnieszka Maksymczuk – Przedszkole nr390 Warszawa
Mężczyźni do 40 lat
1. Krzysztof Sołtysiak – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Warszawa
2. Konrad Owczarczyk – ZS nr1 Żelechów
3. Marcin Karwowski – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Borowie
4. Krzysztof Dołowy – SP Klembów
5. Marcin Stojak – SP Studzieniec
6. Grzegorz Materski – SP Wiskitki
7-8. Łukasz Janicki – SP Wiskitki
Mateusz Lewandowski – SP3 Gostynin
Mężczyźni 41 - 50 lat
1. Jarosław Politowski – ZS im. Leokadii Bergerowej w Płocku
2. Radosław Matlewski – SP6 Płock
3. Piotr Piotrowski – Gimnazjum Iłów
4. Tomasz Kujawa – SP3 Gostynin
5. Sławomir Skowyrski – ZSO Kroczewo
6. Tomasz Gugała – SP Żelechów
7-8. Grzegorz Gałązka – SP Krasnosielsk
Wojciech Walendziak – G Jednorożec
Mężczyźni powyżej 50 lat
1. Grzegorz Lipczyński – SP20 Płock
2. Robert Barański – ZSP nr2 Garwolin
3. Paweł Kurt – ZS Studzieniec
4. Sławomir Kozłowski – Technikum Kinomatografii Warszawa
5. Witold Michalski – SP3 Gostynin
6. Grzegorz Głębicki – SP Żelechów
7. Mirosław Śliz – SP Sobolew
8. Tomasz Majchrowski – nauczyciel emerytowany Płock
Mężczyźni zrzeszeni
1. Arkadiusz Rutowski – SP3 Gostynin
2. Artur Kujawa – SP Szczytno
3. Andrzej Głodek – ZS nr1 Żelechów
4. Dariusz Mitrowski – SP Wiskitki
5. Andrzej Rybaczuk – SP Wiskitki
6. Marek Stefański – nauczyciel emerytowany Wiskitki
Punktacja powiatów
1. Powiat Żyrardów
2. Powiat Gostynin
3. Powiat Garwolin
4. Powiat Płock
5. Powiat Warszawa
6. Powiat Płońsk
7. Powiat Wołomin
8. Powiat Maków Mazowiecki
9. Powiat Sochaczew
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl