Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

  • Wypożyczalnia rowerów miejskich

Gostyniński Rower Miejski

Zachęcamy do korzystania z roweru miejskiego i zwiedzania naszych pięknych okolic!  

Rower pozwoli Ci poznać świat z zupełnie innej perspektywy. Czy to las, czy to szosa, ma on w sobie niezwykłą moc dostarczania wrażeń i pozytywnych emocji. Szczególnie w jednym z  najładniejszych miast północnego Mazowsza o wspaniałych, pełnych zieleni zakątkach i walorach przyrodniczo-krajobrazowych …

I tu Cię właśnie zabieramy. W otulinę Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, wśród 60 jezior wchodzących w skład pojezierza Gostynińskiego. Gostynin rozciąga się malowniczo nad brzegiem rzek: Skrwy Lewej i Osetnicy. Czyste środowisko naturalne, bogactwo fauny i flory, tworzy sprzyjające warunki dla turystów szukających odpoczynku i relaksu w kontakcie z przyrodą.

W ramach aktywnego wypoczynku proponujemy skorzystać z wypożyczalni gostynińskich rowerów miejskich i dzięki opracowanym mapą z różnorodnymi trasami zwiedzicie zapierające dech w piersiach krajobrazy i poznacie niezwykłą historię, która wyposażyła nasze okolice w prawdziwe perełki warte poznania. Niezależnie od pory roku, zawsze tu spotkasz rowerzystów. Nawet jak jesteś początkującym adeptem kolarstwa, znajdziesz dla siebie trasy, których przejechanie da Ci ogrom frajdy i zadowolenia.

Tak to już u nas jest. W Gostyninie każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdego dnia na Zamku Gostynińskim czeka na Was 10 dużych oraz 6 mniejszych rowerów. Ponadto oddajemy do dyspozycji użytkowników 2 przyczepki rowerowe i 4 foteliki na bagażnik.

 

Wypożyczalnia Gostynińskich Rowerów Miejskich:
ZAMEK GOSTYNIŃSKI
ul. Zamkowa 31
09-500 Gostynin

Możesz także dokonać rezerwacji przez telefon : 24 235 45 00

  • Rowery Miejskie
  • Rowery Miejskie

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt