Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

KPP informuje

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami SOK odwiedzili dzieci
W dniu 04.10.18r. dzielnicowy asp. Tomasz Dobrzyński wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Nasielska odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Emilianowie. Zajęcia tego typu to tylko jeden z elementów działań z zakresu propagowania bezpieczeństwa.
Podczas spotkania omówione zostały podstawowe zasady ruchu drogowego, w tym bezpiecznego poruszania się przez pieszych w rejonie dróg oraz przejazdów kolejowych. Przestawione zostały również różne niebezpieczne sytuacje, po czym wspólnie zastanawiano się nad tym jak uniknąć podobnych zagrożeń. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich przygodach na jezdni oraz w rejonie przejazdów kolejowych oraz chwalili się wiedzą na temat poprawnego przechodzenia przez ulicę.
Na zakończenie spotkania najmłodsi otrzymali książeczki edukacyjne „Bezpieczny przejazd”.


Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla gostynińskiego policjanta
Dnia 04 października br. w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu asp. sztab. Piotr Lemański odebrał złoty Medal za Długoletnią Służbę. Medal jest odznaczeniem nadawanym przez Prezydenta RP za wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych w służbie Państwa.
Gostynińskiemu policjantowi medal wręczył Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz i Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka podczas uroczystości związanych odsłonięciem tablicy pamiątkowej upamiętniającej insp. gen. Mariana Borzęckiego - Komendanta Głównego Policji Państwowej – od wczoraj patrona mazowieckich policjantów.
Asp.sztab. Piotr Lemański do służby w Policji przyjęty został w 1996 roku. Od roku pełni funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji gostynińskiej komendy.


Zdjęcia: Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

podkom. Dorota Słomkowska
KPP w Gostyninie

  • bezpieczny przejazd
  • Medal
  • medal

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt