Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Kolejny partner Gostynińskiej Karty Seniora

Przypominamy, że realizowany jest w naszym mieście Program „Gostynińska Karta Seniora”, który przyjęty został uchwałą Rady Miejskiej w Gostyninie 27 kwietnia 2017 r.

Miło nam poinformować, że Salon Optyczny Bartłomiej Magierski VISION OPTYK zgłosił swoją propozycję wzięcia udziału w tym programie.

Salon optyczny mający siedzibę w Gostyninie przy ul. Floriańskiej 14 zajmuje się m.in. optometrycznym badaniem wzroku, doborem soczewek okularowych i kontaktowych, naprawą i serwisem okularów.

Salon Optyczny VISION OPTYK proponuje naszym seniorom 20% zniżki na soczewki okularowe progresywne, 20% zniżki na soczewki dwuogniskowe i jednoogniskowe oraz 20 % zniżki na okulary przeciwsłoneczne.

Zniżki nie łączą się z innymi promocjami.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tych promocji i zapraszamy do udziału w programie kolejne firmy, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia do składania swoich propozycji oferowanych gostynińskim seniorom, całorocznych lub okazjonalnych promocji.

Swój akces można złożyć wypełniając stosowny wniosek dostępny na stronie internetowej: um.@gostynin.pl lub w Urzędzie Miasta Gostynina w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Aktualną listę partnerów gks można odnaleźć w zakładce Gostynińska Karta Seniora na stronie gostynin.pl

  • logo gks

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt