Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Kolejny partner Gostynińskiej Karty Seniora

Miło nam poinformować, że kolejny partner P.H.U. balcerzak.info Tomasz Balcerzak zgłosił swoją propozycję wzięcia udziału w Programie „Gostynińska Karta Seniora”.

Studio Fotograficzne mające siedzibę w Gostyninie przy ul. Bierzewicka 32 w lokalu nr 37 w Starej Betoniarni wykonuje pełen zakres usług fotograficznych, fotoreportaże, zdjęcia studyjne, reklamowe, zdjęcia do dokumentów.

Salon Fotograficzny Balcerzak. Info (e-mail: kontakt@balcerzak.info) proponuje naszym seniorom 10% zniżki na wszystkie fotografie do dokumentów i na pozostałe zdjęcia wykonywane w studio przy ul. Bierzewickiej 32 lokal nr 37 (Stara Betoniarnia).

Zachęcamy Państwa do korzystania z tych promocji i zapraszamy do udziału w programie kolejne firmy, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia do składania swoich propozycji oferowanych gostynińskim seniorom, całorocznych lub okazjonalnych promocji.

Swój akces można złożyć wypełniając stosowny wniosek dostępny na stronie internetowej: um.@gostynin.pl lub w Urzędzie Miasta Gostynina w Wydziale Spraw Obywatelskich.


 

 

  • Gostynińska Karta Seniora

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt