Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Jan Grzesiak o nakarmieniu duszy i ciała

Zapraszamy na warsztaty O NAKARMIENIU DUSZY I CIAŁA, które poprowadzi Jan Grzesiak - aktor, trener wystąpień publicznych, mistrz ciętej riposty. Podczas spotkania prowadzący zachęci do zdrowego odżywiania jak i międzypokoleniowego gotowania - zwłaszcza potraw tradycyjnych i regionalnych. Przybliży również sztukę wystąpień publicznych i ….. poruszy tematy, które Państwa interesują.

Nasz gość realizuje się przez pracę z ludźmi szkoląc i grając na scenie. Potrafi skłonić ludzi do uzewnętrzniania emocji i pozbycia się blokad. Jego metoda to… zabawa i śmiech, czasem śmiech przez łzy… Człowiek o niebywałej charyzmie, wywołujący emocje, czasem nawet skrajne. Dusza towarzystwa, mistrz ciętej riposty, do którego lgną zagubieni, jak i pewni siebie.

Warsztaty O NAKARMIENIU DUSZY I CIAŁA realizowane są w ramach zadania publicznego MIĘDZYPOKOLENIOWE GOTOWANIE POTRAW TRADYCYJNYCH I REGIONALNYCH ZIEMI GOSTYNIŃSKIEJ przez Fundację Dobrych Serc „tak”, Urząd Miasta Gostynina, Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie, Gostyniński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Projekt finansowany jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach konkursu: kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

  • Jan Grzesiak

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt