Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

FEA Gostynin na Oranje Cup Konin 2018

Oranje Cup Konin 2018 to cykl Ogólnopolskich Turniejów pod patronatem Prezydenta Konina Pana Józefa Nowickiego. UKS Football Education Academy zgłosił do zawodów trzy drużyny, w różnej kategorii wiekowej. 24 listopada klub oraz miasto Gostynin reprezentowała drużyna z rocznika 2010.

W Koninie gościły drużyny kilku województw. W zawodach wzięło udział, aż 10 drużyn!
ORANJE SPORT KONIN A, ORANJE SPORT KONIN B, LKS ŚLESIN, PS GNIEZNO, CHROBRY GNIEZNO, KORONA WSCHOWA, SP S. CHAŁAŚKIEWICZA ŁÓDŹ, LPFA ŚMIGIEL, BORUTA ZGIERZ I MY FEA GOSTYNIN.

W naszej grupie walczyliśmy z Oranje Konin B, Borutą Zgierz, Koroną Wschowa i PS Gniezno. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z Oranje Konin B. Początek był trochę nerwowy, ale z każdą minutą nasza drużyna się rozkręcała i stwarzała sobie sytuacje, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych okazji. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla Gospodarzy. Kolejnym rywalem była drużyna ze Zgierza. Spotkanie stało na wysokim poziomie, bramkarze obu drużyn bronili bardzo dobrze i dzięki fantastycznym paradom spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejnym rywalem była Korona Wschowa. Niestety mecz przegrany 0:4.Ostatni mecz w grupie z PS Gniezno również okazał się trudny. zakończył się wynikiem 0:2.

Ostatecznie zajmujemy IX miejsce, o które rywalizowaliśmy z drużyną z Łodzi . W tym meczu byliśmy lepszą drużyna i potrafiliśmy to udowodnić. Z rzutu wolnego mocnym strzałem popisał się Krzyś Mitura i nie dał szans bramkarzowi. Druga bramka padła po rzucie karnym wywalczonym przez Olka Kodłubaja, który sam poszkodowany skutecznie wyegzekwował. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla FEA Gostynin. Brawo !

Emocji nie brakowało…były łzy, była radość…cały wachlarz uczuć! Dobry turniej za nami!

Dziękujemy organizatorom za atmosferę i doskonały przebieg turnieju.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu i piękny doping.

Skład FEA Gostynin Żak U-9

Adam Okupski, Alek Brząkalski, Jan Rutkowski, Jan Szmydt, Krzysztof Mitura, Kacper Wiśniewski, Maciej Stępka, Tymoteusz Różycki , Bartosz Brudnicki, Aleksander Kodłubaj

Super drużyna! Trenujemy i gramy dalej…gramy o marzenia!

Więcej zdjęć znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/footballeducationpl/

Źródło:

http://footballeducation.pl/fea-gostynin-na-oranje-cup-konin-2018/?fbclid=IwAR0RJSzlsVoBSj1p1pew_b-chTOg8TeS_EHn-Obfgl5ah3OVz2Lx5DA7aDI

  • Oranje Cup Konin 2018
  • Oranje Cup Konin 2018

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt