Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza

W piątek, 23 listopada 2018 r. na Pływalni Miejskiej w Gostyninie rozegrane zostały "Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza".
Organizatorem zawodów byli: Gostyniński Szkolny Związek Sportowy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W zawodach udział wzięło łącznie 107 osób: 56 dziewcząt, 51 chłopców.
- Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowało 29 dziewcząt i 24 chłopców razem 53 osoby.
- Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowało 13 dziewcząt i 12 chłopców razem 25 osób.
- Szkołę Podstawową nr 5 reprezentowało 11 dziewcząt i 8 chłopców razem 19 osób.
- Szkołę Podstawową w Emilianowie reprezentowało 2 dziewczyny i 3 chłopców.
- Szkołę Podstawową Trębkach reprezentowało 2 chłopców.
- Szkołę Podstawową w Lubieniu reprezentowała 1 dziewczyna.
- Liceum Ogólnokształcące reprezentowało 3 uczniów.

WYNIKI ZAWODÓW:

Rocznik 2012
Dziewczęta
    ALICJA PIĘTKA – 5 – 42.33 sek.
Chłopcy
    ADAM BERNACIAK – 3 – 34.66
    IGOR PEWNIAK – Trębki – 41.63

Rocznik 2011
Dziewczęta
    ZUZANNA KIJEK – 5 – 23.92
    BARBARA ZAJĄCZKOWSKA – 3 – 30.45
    LENA DOBRZYŃSKA – 5 – 36.63
    IGA SUWAŁA – 3 – 37.53
    MARIA ZARĘBA – 1 – 37.92
    ZUZANNA KACZOR – 5 – 39.02
    LENA SZYPERSKA – 3 – 41.96
    KLAUDIA WOJTALA – Lucień – 51.36
Chłopcy
    BORYS BORKOWSKI – 5 – 27.24
    JAKUB SUWAŁA – 3 – 33.30
    ALEKSANDER POMIERNY – 5 – 33.61
    OLAF MARKUS – 3 – 36.18
    ADAM KRUPSKI – 1 – 36.42
    ANTEK GRUSIECKI – 1 – 41.51
    FILIP TŁOCZEK – 3 – 41.68
 

Rocznik 2010
Dziewczęta
    MICHALINA KOSMALSKA – 1 – 23.48
    PATRYCJA WYPYCH – 1 – 26.08
    ALICJA MICHALSKA – 3 – 27.36
    NATASZA ZGIERSKA – 1 – 29.57
    WIKTORIA DYMCZAK – 3 – 38.01
    AGATA SOBIECKA – 3 – 28.02
Chłopcy
    PIOTR BIELECKI – 1 – 28.22
    MARCEL ROWIŃSKI – Emilianów – 31.99
    KACPER DOMANIEWSKI – 3 – 35.38
    DOMINIK PUCZYŃSKI – 1 – 36.74
    ADAM PIĘTKA – 5 – 37.03
    TYMON SZTYLKO – 3 – 37.15
    FILIP SZAŁKOWSKI – 3 – 37.65


Rocznik 2009
Dziewczęta
    JULIA KRYSKA – 3 – 18.45
    ZOFIA STAŃCZAK – 3 – 20.83
    AGATA JANICKA – Emilianów – 23.01
    MAJA STACHOWSKA – 3 – 23.51
    WERONIKA RUDZIŃSKA – 3 – 24.92
    LENA SZWECH – 5 – 26.32
    LILIANA SZYPERSKA – 3 – 28.10
    KATARZYNA MYSZKOWSKA – 3 – 29.18
    MARIA BRUDNICKA – 3 – 31.80
    OTYLIA CICHOCKA – 5 – 34.06
Chłopcy
    MIŁOSZ FAFIŃSKI – 3 – 18.29
    FABIAN TARCZYŃSKI – 3 – 22.45
    MICHAŁ ANYSZKA – 3 – 22.81
    FILIP POMIERNY – 5 – 29.92
    KAROL JÓZKOWIAK – 3 – 29.98
    OLIWIER PIROWSKI – 3 – 31.20
    ŁUKASZ LONIK – 3 – 31.36
    ŁUKASZ SUWAŁA – 3 – 33.36
    MIŁOSZ ZAREMBA – 3 – 38.90
 

Rocznik 2008
Dziewczęta
    ALEKSANDRA WASILEWSKA – 1 – 22.20
    NATALIA SARZAŁA – 3 – 23.11
    ZOFIA GŁUSZEK – 3 – 23.41
    NATALIA GOLUS – 1 – 24.70
    JULIA SZYNKIELEWSKA – 3 – 25.30
    MARIA NIEDZIELSKA – 3 – 27.20
    GABRIELA MOTYKA – 3 – 27.55
    NATALIA NIEWIADOMSKA – 3 – 32.35
    MARIA MAŚLANKOWSKA – 3 – 32.48
    MAJA SOSNOWSKA – 3 – 33.82
    ALEKSANDRA KOZIEJ – 5 – 36.23
Chłopcy
    SZYMON TORUNIEWSKI – 1 – 19.74
    TOMASZ STAŃCZYK – 3 – 20.55
    LEON FILIPCZAK – 3 – 21.01
    WIKTOR SOBIECKI – 3 – 22.94
    MATEUSZ WRÓBLEWSKI – 1 – 26.13
    MARCEL WUDARCZYK – 5 – 28.40
    NATAN SZTYLKO – 3 – 28.87
 

Rocznik 2007 – 50 m stylem dowolnym
Dziewczęta
    JULIA MICHALAK – 1 – 51.51
    MAJA MARZEC – 3 – 54.14
    ŁUCJA ZARĘBA – 1 – 56.06
    BLANKA LIBERADZKA – Emilianów – 57.94
    JULIA SMYCZYŃSKA – 1 – 1,15.60
Chłopcy
    WIKTOR MORACZEWSKI – 5 – 48.79
    ADAM OKOŃ – 3 – 54.36
    MATEUSZ DOBIŃSKI – 1 – 58.90
    SZYMON ZARZYCKI – 3 – 1,01.73
 

Rocznik 2006
Dziewczęta
    AMELIA KOWALCZYK – 3 – 35.42
    ANNA WÓJCIKOWSKA – 1 – 41.98
    MAJA SZYPERSKA – 3 – 42.11
    OLIWIA CICHOCKA – 1 – 49.02
    MAJA FRANKOWSKA – 1 – 1,03.34
Chłopcy
    ADAM KASZEWSKI – 1 – 39.38
    OSKAR ROWIŃSKI – Emilianów – 48.80
    BARTOSZ MRZEWA – 1 – 48.90
 

Rocznik 2005
Dziewczęta
    MONIKA WĘGLEWSKA – 5 – 39.30
    IZABELA RUTKOWSKA – 3 – 40.18
    LAURA KANIERA – 3 – 40.79
    ZUZANNA PETZ – 1 – 41.76
    DOMINIKA LADA – 3 – 1,06.68
Chłopcy
    ALBERT SMYCZYŃSKI – 1 – 41.32
    BŁAŻEJ KUCHARSKI – 1 – 47.27
    FILIP TORUNIEWSKI – 5 – 47.29
 

Rocznik 2004
Dziewczęta
    NELA BORATOWSKA – 3 – 39.13
    MAŁGORZATA WOŹNIAK – 5 – 42.62
    HELENA ZARĘBA – 5 – 49.46
Chłopcy
    OSKAR BERLIŃSKI – 3 – 33.20
    SZYMON ZIELIŃSKI – 1 – 33.25
    KACPER ROWIŃSKI – Emilianów – 35.80
    BARTOSZ PAWŁOWSKI – 3 – 36.35
    MATEUSZ ROJEWSKI – 5 – 38.26
 

Rocznik 2003
Dziewczęta
    JUSTYNA ZŁOTNIK – 5 – 37.28
    ALEKSANDRA GŁUSZEK – 3 – 38.54
Chłopcy
MATEUSZ JENDRZEJEWSKI – 3 – 35.95
 

Rocznik 2002 i starsi
Chłopcy
    OLIWIER SZULC – LO – 30.34
    HUBERT BOROWY – LO – 34.18
    ADAM KOWALÓW – LO – 38.70

źródło: gszsgostynin.pl
foto: UM Gostynin

  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  • Międzyszkolne zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza
  •  Międzyszkolne Zawody w Pływaniu o Puchar Burmistrza

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Życzenia Bożonarodzeniowe