Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Konkursy LOP rozstrzygnięte

W dniu dzisiejszym (10.12), w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyła się uroczystość nagrodzenia laureatów konkursów organizowanych przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku we współpracy z Oddziałem LOP w Gostyninie. Był to konkurs "Najlepiej pracujące SK LOP i "Mój ulubiony ptak".

Prowadząca spotkanie pani Ewa Koprowicz przypomniała, że w roku bieżącym minęło 90 lat od daty utworzenia LOP. Z tej okazji 21 członków naszego oddziału w uznaniu zasług otrzymało odznaki honorowe.

Celem konkursów było kształtowanie właściwej postawy młodzieży wobec przyrody, zainteresowanie jak najszerszych kręgów młodzieży ochroną środowiska oraz poszukiwanie najbardziej skutecznych metod i form pracy szkolnych kół LOP. Ponadto poznanie gatunków ptaków i ich siedlisk, zwrócenie uwagi na zagrożenia gatunków ptaków, edukacja w zakresie potrzeby zapewnienia ochrony siedlisk, zapoznanie z formami ochrony ptaków w Polsce.

Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, który m.in. ufundował nagrody na konkurs.

Nagrody burmistrza otrzymali:

- z przedszkola nr 2 z oddziałem integracyjnym: Elżbieta Białek, Nina Kryska, Zuzia Sierant;

- z przedszkola nr 4: Antoni Bembenista, Gabrysia Górecka, Marysia Kaczmarek, Borys Szymański, Ada Wilińska;

- z punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5: Adrianna Dołęgowska, Weronika Dzięgielewska, Małgorzata Janecka, Zofia Pałczyńska;

- z punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 3: Barbara Banach, Maksymilian Baranowski, Miłosz Baranowski, Julia Kostkiewicz, Maja Trzcińska,

- ze Szkoły Podstawowej nr 5: Agata Janecka i Marta Kieplin;

- ze Szkoły Podstawowej nr 3: Hanna Błaszczyk, Agata Brzezowska, Amelia Kopiec, Michał Majchrzak, Roksana Rękawiecka, Agata Witecka, Dominika Lada, Mikołaj Sobierajski, Natalia Kusiak;

- ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II: Krystian Wroczyński, Olga Tomkiewicz, Agnieszka Komorowska, Natalia Adler, Mateusz Kołodziejczyk, Damian Magalski, Mateusz Ostrowski, Marcin Wyczałkowski;

- z Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki: Jakub Białkowski, Filip Dzieciątkowski, Natalia Bielecka i Julia Szac.

 

  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP
  • Konkursy LOP

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt