Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Podpisano nową umowę na przygotowanie dokumentacji budowy dróg na osiedlu Zatorze

Burmistrz Paweł Kalinowski podpisał umowę z Biurem Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych „HOL- BUD” Sp. z o.o. na wykonanie opracowania dokumentacji projektowej dla budowy dróg na osiedlu Zatorze w Gostyninie.

Dokumentacja zawierać ma przede wszystkim zaprojektowanie: nawierzchni bitumicznej z krawężnikami na ławach betonowych dostosowanych do osób niepełnosprawnych w miejscach przejść dla pieszych; chodniki, zjazdy i progi zwalniające z kostki betonowej oraz odpowiednie odwodnienie.  

Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć dokumentację projektu budowy dróg do 20 grudnia 2019r. i uzyskać ostateczne decyzje o pozwoleniu na budowę do 30 czerwca 2020r.  

Koszt inwestycji: 49.938,00 zł.

Przypominamy, iż pierwsza umowa na realizację tego zadania została podpisana w 2017 roku, jednak wykonawca z Kalisza nie wywiązał się z zadania, na skutek czego miasto rozwiązało umowę i naliczyło kary.

Nie chcąc dłużej zwlekać z inwestycją burmistrz miasta Gostynina podjął decyzje o ogłoszeniu ponownego zapytania ofertowego, które zakończone zostało we wtorek (tj. 26.02) podpisaną umową z gostynińską firmą.

  • Podpisano nową umowę na przygotowanie dokumentacji budowy...

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt