Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mistrzostwa w pływaniu

XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu odbyły się 5 kwietnia 2019r. na Pływalni Miejskiej w Gostyninie zorganizowane przez Gostyniński Szkolny Związek Sportowy. W mistrzostwach wzięło udział 93 zawodników.

WYNIKI - (dystans 25 metrów):

dziewczęta rocznik 2012 i mł.
1. Alicja Piętka (SP nr 5) 35.86

chłopcy – rocznik 2012 i mł.:
1. Igor Pewniak (SP Trębki) 34.06
2. Adam Bernaciak (SP 3) 34.54

dziewczęta – rocznik 2011
1. Zuzanna Kijek (SP 5) 21.95
2. Barbara Zajączkowska (SP 3) 29.26
3. Iga Suwała (SP 3) 32.43
4. Maria Zaręba (SP 1) 34.20
5. Klaudia Wojtala (SP Lucień) 35.47
6. Lena Szyperska (SP 3) 36.24

chłopcy – rocznik 2011
1. Borys Borkowski (SP 5) 21.73
2. Adam Krupski (SP 1) 26.34
3. Jakub Suwała (SP 3) 27.24
4. Bartek Walczak (SP 1) 34.02
5. Jakub Zieliński (SP 1) 34.82
6. Aleksander Pomierny (SP 5) 35.17
7. Filip Tłoczek (SP 3) 37.09
8. Wojtek Zaręba (SP 1) 41.11
9. Antek Grusiecki (SP 1) 41.51
10. Sebastian Pasek (SP 1) 48.59
11. Adam Kondzielewski (SP 5) 49.70

dziewczęta – rocznik 2010
1. Michalina Kosmalska (SP 1) 19.74
2. Patrycja Wypych (SP 1) 25.03
3. Natasza Zgierska (SP 1) 28.04
4. Zosia Stańczak (SP 1) 32.86
5. Wiktoria Dymczak (SP 3) 34.03

chłopcy – rocznik 2010
1. Piotr Bielecki (SP 1) 27.07
2. Marcel Rowiński (SP Emilianów) 29.76
3. Kacper Domaniewski (SP 3) 30.66
4. Bartek Figaszewski (SP 3) 31.16
5. Franciszek Domaniewski (SP 3) 34.45
6. Bartek Krysiak (SP 1) 34.79
7. Filip Szałkowski (SP 3) 36.95
8. Adam Piętka (SP 5) 43.85
9. Alex Figiel (SP 1) 43.58

dziewczęta – rocznik 2009
1. Julia Kryska (SP 3) 17.91
2. Agata Janicka (SP Emilianów) 20.33
3. Maja Stachowska (SP3 Gostynin) (21.30)
4. Gabriela Nowacka (SP Emilianów) 24.04
5. Lena Szwech (SP 5) 24.39
6. Zofia Stańczak (SP 6) 25.83
7. Julia Mikołajczyk (SP 5) 28.94
8. Martyna Zielińska (SP 5) 29.49
9. Julia Wojtczak (SP 3) 30.61
10. Liliana Szyperska (SP 3) 30.64
11. Gabrysia Wojtczak (SP 3) 31.17
12. Aleksandra Sikorska (SP 5) 36.55

chłopcy – rocznik 2009
1. Miłosz Fafiński (SP 3) 18.65
2. Aleksander Wanot (SP 3) 23.98
3. Michał Anyszka (SP 3) 25.15
4. Łukasz Suwała (SP 3) 28.56
5. Filip Pomierny (SP 5) 31.48

dziewczęta – rocznik 2008
1. Natalia Sarzała (SP 1) 20:20
2. Aleksandra Wasilewska (SP 1) 20.33
3. Amelia Kowalczyk (SP Zwoleń) 21.08
4. Julia Szynkielewska (SP 3) 23.47
5. Zosia Głuszek (SP 5) 24.97
6. Maja Sosnowska (SP 3) 26.87
7. Angelika Zakos (SP 5) 31.07

chłopcy – rocznik 2008
1. Tomasz Stańczyk (SP 3) 19.11
2. Szymon Toruniewski (SP 1) 20.45
3. Robert Witkowski (SP 1) 27.07

Dystans: 50m

dziewczęta – rocznik 2007
1. Julia Michalak (SP 1) 46.29
2. Maja Marzec (SP 3) 46.43
3. Blanka Liberadzka (SP Emilianów) 58.95

chłopcy – rocznik 2007
1. Wiktor Moraczewski (SP 5) 44.38
2. Maksymilian Witkowski (SP 3) 45.51
3. Adam Okoń (SP 3) 50.93
4. Mateusz Dobiński (SP 1) 1.00.57
5. Kacper Jaworski (SP 1) 1.07.19
6. Adam Lewandowski (SP Emilianów) 1.15.94

dziewczęta – rocznik 2006
1. Amelia Kowalczyk (SP 3) 37.59

chłopcy – rocznik 2006
1. Oskar Rowiński (SP Emilianów) 45.51
2. Bartosz Mrzewa (SP 1) 45.67

dziewczęta – rocznik 2005
1. Izabela Rutkowska (SP 3) 40.83
2. Zuzanna Petz (SP 1) 40.96
3. Laura Kaniera (SP 3) 40.98

Chłopcy – rocznik 2005
1. Jakub Wasilewski (SP 1) 37.93
2. Albert Smyczyński (SP 1) 41.95
3. Dominik Kaniera (SP 3) 42.38
4. Błażej Kucharski (SP 1) 44.91
5. Mikołaj Sobierajski (SP 3) 47.09
6. Filip Toruniewski (SP 5) 48.93

Dziewczęta – rocznik 2004
1. Monika Weglewska (SP 5) 38.79
2. Nela Boratowska (SP 3) 40.37
3. Małgorzata Woźniak (SP 5) 42.03

Chłopcy – rocznik 2004
1. Oskar Berliński (SP 3) 33.31
2. Kacper Rowiński (SP Emilianów) 33.39
3. Mateusz Rojewski (SP 5) 37.80

Dziewczęta – rocznik 2003
1. Justyna Złotnik (SP 5) 37.24
2. Aleksandra Głuszek (SP 3) 39.31

Chłopcy – rocznik 2003
1. Mateusz Jendrzejewski (SP 1) 33.54
2. Jakub Przybylski (SP 3) 47.13

Chłopcy – rocznik 2002 i starsi
1. Jakub Szulc (LO) 29.76

  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
  • XXV Mistrzostwa Powiatu w pływaniu

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt