Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Plac zabaw przy SP5 zaprasza do zabawy

Dobra informacja dla najmłodszych mieszkańców Gostynina. Plac zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 5 jest gotowy i zaprasza do zabawy. Zamontowano na nim trzy huśtawki, karuzelę, bujak sprężynowy oraz zestaw ze zjeżdżalnią. Plac zabaw powstał głównie z myślą o dzieciach uczęszczających do Punktu Przedszkolnego w SP5, ale mogą z niego korzystać wszystkie gostynińskie maluchy.

Miejsca, w którym dzieci spędzają dużo czasu, powinny być nie tylko atrakcyjne pod względem zapewnionej rozrywki, ale również bezpieczne. Dlatego również i nasz plac zabaw został poddany kontroli i uzyskał certyfikat z inspekcji ze znakiem bezpieczeństwa "B" - "Bezpieczny Plac Zabaw" wydany przez Centrum  Kontroli Placów Zabaw.

Place zabaw z huśtawkami, karuzelą czy zjeżdżalnią to podstawowe urządzenia, na których dorastają dzieci. Najmłodsi mają możliwość miło i spokojnie spędzić czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie jest to doskonałe miejsce na rozładowanie niespożytkowanej energii dziecka. Mamy nadzieję, że nowy plac zabaw będzie sprzyjał rozbudzeniu wyobraźni dzieci i wymyślaniu zachwycających zabaw.

  • Plac zabaw przy SP5
  • Plac zabaw przy SP5
  • Plac zabaw przy SP5
  • Plac zabaw przy SP5
  • Plac zabaw przy SP5
  • Plac zabaw przy SP5

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt