Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zaawansowane prace przy monitoringu miejskim

Bardzo cieszy fakt, że zaawansowane są prace przy monitoringu miejskim. Jest to niezbędna inwestycja mająca ogromny wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Gostynina.

Zaakceptowane zostały zaproponowane przez Wykonawcę rozwiązania projektowe, które dotyczą zastosowanych materiałów, urządzeń i oprogramowania do monitoringu.

Sukcesywnie, w miarę uzyskiwanych pozwoleń na budowę i decyzji o zajęciu pasa drogowego, realizowane są prace budowlane.

Wykonano montaż sześciu z dziesięciu słupów kamerowych wraz ze studzienkami i przyłączami telekomunikacyjnymi oraz przyłączami energetycznymi, w następujących lokalizacjach: ul. Rynek przy Urzędzie Miasta, ul. Ziejkowa przy skrzyżowaniu z ul. Bierzewicką, ul. Żabia przy skrzyżowaniu z ul. Parkową, przy skrzyżowaniu ul. Polnej z ul. 18 Stycznia oraz skrzyżowanie ul. Rynek/Żabia i teren MCK siłownia.

Rozpoczęto także prace remontowe w pomieszczeniu ratusza, które jest przeznaczone na potrzeby tzw. "centrum monitoringu". W trakcie jest także montaż okablowania sieciowego monitoringu w istniejącej kanalizacji teletechnicznej. Całkowita długość sieci wynosi prawie 5 km.

  • Monitoring miejski
  • Monitoring miejski
  • Monitoring miejski
  • Monitoring miejski
  • Monitoring miejski

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt