Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Na co do kina?

Już od soboty 24 sierpnia gostynińskie kino "Siemowit" zaprasza do zapoznania się z nowym repertuarem. Będziemy mogli obejrzeć takie filmy jak: "Yesterday" (komedia muzyczna produkcji USA, Wielka Brytania z polskimi napisami). Jest to efekt połączonych sił Danny'ego Boyle i Richarda Curtisa, oparte na intrygującym pomyśle, gdy The Beatles zostają wymazani z historii świata, a tylko jeden człowiek pamięta rzeczywistość, w której byli oni kultowym zespołem. Jak wykorzystano tę sytuację? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie - wystarczy obejrzeć film.

Kolejną pozycją jest amerykański film animowany pt. "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Poznamy w nim dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje niewiarygodne, pełne przygód sekretne życie.

Na koniec proponujemy obejrzenie filmu akcji, produkcji amerykańsko-angielskiej "Szybcy i wściekli. Hobbs i Shaw". Opowiada on nietypowej współpracy postaci, które nawiązały bliższą relację. Obaj panowie łączą siły, by stawić czoło wspólnemu wrogowi, którego gra Idris Elba.

  • Repertuar kina "Siemowit"

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt