Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Nowy termin komedii muzycznej "Przychodzi baba do lekarza"

Szanowni Państwo z przyczyn niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni przesunąć wydarzenia na nowy termin tj. 24 maja 2020r.

„Przychodzi baba do lekarza” to przezabawna i inteligentna komedia muzyczna, nawiązująca tytułem do tradycji polskiego dowcipu. Piosenki wykonywane na żywo w akompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada i mnóstwo prześmiesznych pomyłek gwarantują, że widzowie nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu.

Dottore Kazimierz, polski Italiano, leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Do jego gabinetu ustawia się wianuszek kobiet potrzebujących sercowej, lekarskiej porady. Gena, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli nie wie, na którego amanta się zdecydować. Doktor Kazimierz pomaga jej podjąć  decyzję.  Wdzięczna pacjentka dzwoni do znanej Agencji Roxi i zamawia dla doktora dość nietypowy prezent…

Dla porzuconej przez męża Kleo, świat nagle odmienia się, gdy spotyka w gabinecie atrakcyjnego, żyjącego blisko natury, prawdziwego mężczyznę sportowca – drwala!

Po pomoc do Doktora przyjdzie również bella Kasia, która będzie próbowała  urządzić w jego gabinecie pokaz rodem z Moulin Rouge. Przez  ponad półtorej godziny będą Państwo świadkami  narodzin wielkiej miłości, zaręczyn, ale też… pierwszej kłótni kochanków. A to wszystko za pieniądze z… NFZ-u? Czy to jest możliwe? Będzie się działo!

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak|O La La Teatr

Muzyka: Aleksandra Nieśpielak

Opracowanie muzyczne: Michał Borowski (piano, sax)

Kierownictwo produkcji|Booking: Oliwia Dąbrowska

Obsada wymienna:

Doktor – Adam Adamonis/Andrzej Młynarczyk/Stefano Terrazzino

Kleo – Aleksandra Nieśpielak

Pacjent – Wojciech Czerwiński/Krzysztof Wieszczek

Gena – Ewa Florczak/Grażyna Zielińska

Kasia – Dorota Szperlak

  • "Przychodzi baba do lekarza"

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt