Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

„Mazowsze w sercu Niepodległej” – koncert

W poniedziałek (23 września) o godz. 19.00 w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbędzie się koncert „Mazowsze w sercu Niepodległej” z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 20-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, którego organizatorem jest Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie.

 

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne i znaczące dla ostatnich 100 lat utwory polskiej literatury muzycznej, a także fragmenty utworów literackich. Koncert został wyreżyserowany przez Tomasza Gęsikowskiego, aktora filmowego i teatralnego, który jednocześnie poprowadzi wydarzenie. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął kompozytor, aranżer, obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 70 lat – Zbigniew Rymarz. W koncercie wystąpią: Tomasz Gęsikowski, Izabela Bukowska-Chądzyńska, Stanisław Górka, Arkadiusz Głogowski i Karol Gotz, którym towarzyszyć będzie zespół muzyczny.

 

Cykl koncertów odbywa się pod honorowym patronatem Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego, zaś koncert w Gostyninie pod patronatem Burmistrza Miasta Gostynina Pawła Kalinowskiego oraz Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Michała Bartosiaka i Członka Zarządu Powiatu Gostynińskiego Romana Augustyniaka

Serdecznie zapraszamy
Wstęp wolny!

  •  „Mazowsze w sercu Niepodległej” – koncert

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt