Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Komunikat - Bieg dla Niepodległej 2019

W piątek (8 listopada br.) na stadionie Miejskim w Gostyninie (+tereny leśne) odbył się

”Bieg dla Niepodległej”.

Akcja została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekrecacji w Gostyninie oraz

Gostyniński Szkolny Związek Sportowy.

Zawody zostały rozegrane w 4 kategoriach wiekowych z podziałem na K/M i Dz./Chł..

W głównym biegu wśród kobiet wygrała Monika Brulińska z Płocka, wśród panów

tryumfował Andrzej Piętka z Gostynina.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kobiety:

2000 m - rocznik 2002/starsze

1. Monika Brulińska - Płock

2. Katarzyna Maślana -Gostynin

3. Agnieszka Fabisiak - Gostynin

4. Aleksandra Piotrowska - Płock

1000 m - rocznik 2003/2005

1. Weronika Wichlińska – SP Baruchowo

2. Wiktoria Brzezińska – SP 3 Gostynin

3. Dominika Lada SP 3 Gostynin

4. Sara Gogga SP 1 Gostynin

5. Patrycja Plećkowska GCE

800 m rocznik 2006/2007

1. Roksana Rękawiecka – SP 3 Gostynin

2. Julia Luty – SP 3 Gostynin

3. Michalina Karwowska SP 1 Gostynin

4. Nadia Mechuła SP Baruchowo

5. Nikola Sarzyńska SP Baruchowo

6. Marta Gospodarowicz SP Baruchowo

7. Magdalena Lewandowska SP 3 Gostynin

8. Daria Chrzanowska SP Emilianów

9. Alicja Węclewska SP Emilianów

10. Julia Smyczyńska SP 1 Gostynin

600 m- rocznik 2008/młodsze

1. Oliwia Marcinkowska – SP Emilianów

2. Natalia Sarzała - SP3 Gostynin

3. Aleksandra Bronikowska – SP Baruchowo

4. Natalia Golus SP 1 Gostynin

5. Gabriela Brudzińska - SP Solec

6. Kaja Sobiecka - SP 3 Gostynin

7. Nadia Goszczyńska – SP 16 Płock

8. Maja Sadlak - SP Baruchowo

9. Katarzyna Myszkowska - SP 3 Gostynin

10. Amelia Rosiak - SP Solec

11. Martyna Zielińska - SP 5 Gostynin

12. Lena Dobrzyńska – SP 5 Gostynin

13. Justyna Myzia SP 3 Gostynin

Mężczyźni:

4000 m - rocznik 2002/starsi

1. Andrzej Piętka - Gostynin

2. Kamil Goszczyński - Płock

3. Przemysław Dobrzyński - Gostynin

4. Michał Jędrzejczak - Gostynin

5. Przemysław Adamski - Płock

6. Damian Degner - Płock

7. Jakub Wojtala - Gostynin

8. Łukasz Lewiński - Gostynin

9. Piotr Mrówka – Gostynin

10. Paweł Kalinowski – Gostynin

1000 m - rocznik 2003/2005

1. Bartosz Tchorek – ZSZ Płock

2. Maciej Gajewski – SP 1 Gostynin

3. Piotr Jabłoński – SP Baruchowo

4. Jakub Bugdał – SP 1 Gostynin

5. Adrian Kaczmarek – SP 1 Gostynin

6. Mateusz Górski – SP Baruchowo

7. Dominik Kaniera – SP 3 Gostynin

8. Piotr Bronikowski – SP Baruchowo

9. Oskar Wiliński – SP 1 Gostynin

10. Albert Smyczyński – SP 1 Gostynin

11. Błażej Kucharski – SP 1 Gostynin

12.Dominik Ciechomski – ZS Gostynin

13. Konrad Milczarek – ZS Gostynin

14. Jakub Wysocki – SP 3 Gostynin

15. Krystian Różycki – SP 3 Gostynin

16. Oliwier Olszanowski – SP 3 Gostynin

17. Kacper Figaszewski – SP 1 Gostynin

18. Mateusz Pieniążek – SP 3 Gostynin

800 m - rocznik 2006/2007

1. Dawid Manista – SP Siemiątkowo

2. Piotr Skowroński – SP Baruchowo

3. Dawid Fafiński - SP1 Gostynin

4. Jakub Rutkowski – SP 1 Gostynin

5. Mikołaj Nosalski – SP 3 Gostynin

6. Piotr Ziółkowski – SP 1 Gostynin

7. Oliwier Misztal – SP 1 Gostynin

8. Szymon Zywert – SP 1 Gostynin

9. Szymon Deska – SP Baruchowo

10. Oskar Tarczyński – SP 3 Gostynin

11.Sebastian Kowalski – SP Łąck

12. Adam Dobrowolski – SP Solec

13. Gaspar Browarski – SP Lucień

14.Oliwier Wrocławski – SP Baruchowo

15. Albert Jasiński – SP 1 Gostynin

16. Piotr Stańczyk – SP Strzelce

17. Max Dobrowolski – SP 3 Gostynin

600 m - rocznik 2008/młodsi

1. Witold Nyckowski – SP Łąck

2. Jakub Radecki – SP 3 Gostynin

3. Antoni Pruszyński – SP Ląck

4. Adam Winnicki – SP 3 Gostynin

5. Łukasz Suwała – SP 3 Gostynin

6. Rafał Biniewicz – SP Emilianów

7. Kacper Bajerowicz – SP Sokołów

8. Igor Sadlak – SP Baruchowo

9. Michał Pawłowski – SP 1 Gostynin

10. Jakub Majchrzak – SP 1 Gostynin

11. Adam Piętka – SP 5 Gostynin

12. Hubert Tyszkiewicz – SP Zwoleń

13. Filip Grzybowski – SP 3 Gostynin

14. Oliwier Ciesielski – SP Baruchowo

15. Szymon Suchomski – SP Baruchowo

16.Oliwier Wojdyła – SP Baruchowo

17. Cezary Winnicki – SP Baruchowo

18. Aleksander Lewiński – SP 1 Gostynin

19. Bartosz Kaczmarek – SP 1 Gostynin

20. Nicolas Dołęgowski – SP 5 Gostynin

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej zawodnicy/czki otrzymali

puchary i medale, za miejsca I-X pamiątkowe dyplomy.

Wystartowało 97 zawodniczek i zawodników.

Źródło: MOSiR i SZS

  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24
  • Bieg dla Niepodległej źródło: gostynin.24

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Oświadczenie PEC