Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Tradycyjne Zaduszki Jazzowe także w Gostyninie 

W wielu miastach Polski odbyły lub w najbliższych dniach odbędą się koncerty pod nazwą Zaduszki Jazzowe. Tradycja ta jest kultywowana niezmiennie przez polskich muzyków jazzowych już ponad pół wieku. Niegdyś zbierali się w prywatnych mieszkaniach lub w kościołach i grali dla wtajemniczonych słuchaczy.

Nasz jazzowy koncert odbędzie się 22 listopada o godz. 19.00 w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego, podczas którego zaprezentuje się gostyninianin Paweł Zielak Z Przyjaciółmi, w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2019 „Jazz, blues, rock'n roll-koncerty z kulturą, cykl jam session", którego liderem jest Michała Bartosiak.

Paweł Zielak jest absolwentem studiów dziennych Instytutu Jazzu na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Katowickiej Akademii Muzycznej. Stypendysta naukowy w Instytucie Jazzu Uniwersytetu Muzyki i Sztuk Teatralnych w Grazu w Austrii. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Występował wspólnie z divami polskiej wokalistyki jazzowej: Lorą Szafran, Anną Serafińską, Urszulą Dudziak i Ewą Urygą.

Serdecznie zapraszamy!

  • Tradycyjne Zaduszki Jazzowe także w Gostyninie

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Oświadczenie PEC