Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

UKS Football Education Academy z Certyfikatem Brązowej Gwiazdki

Miło nam poinformować, że UKS Football Education Academy otrzymał Certyfikat Brązowej Gwiazdki przyznawany przez PZPN w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich, zostając oficjalną szkółką piłkarską pod egidą PZPN.

Certyfikat nadano dla FEA Gostynin oraz FEA Łąck, czyli dwie gwiazdki dla naszego klubu.

Przyznany certyfikat oznacza fakt spełnienia przez naszą Akademię kryteriów dotyczących kwalifikacji trenerów, liczby drużyn oraz programu szkoleniowego.

Na dzień dzisiejszy FEA Gostynin jest jedyną szkółką certyfikowaną w powiecie gostynińskim. Natomiast FEA Łąck jedną z trzech w powiecie płockim.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt, którego zadaniem jest podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do PZPN wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im Komisja Weryfikacyjna oraz Komisja Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich przyznały certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku

Podczas procesu weryfikacji byliśmy kontrolowani przez przedstawicieli PZPN. Musieliśmy pokazać ile mamy grup, trzeba było spełnić surowe wymagania sprzętowe. Od strony praktycznej, teoretycznej i przygotowania dokumentacji, pokazaliśmy, że to co u nas się dzieje to poważna sprawa- podsumował prezes Marcin Mofina.

Źródło: https://www.laczynaspilka.pl/certyfikacja

  • grafika - liczba przyznanych certyfikatów

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Oświadczenie PEC