Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Gramy dla Franka

W dniu 25 stycznia br. (sobota) o godz. 10.00 zapraszamy w imieniu organizatorów: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie, Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie i Arkadiusza Szulczewskiego na XX Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej pod nazwą "Gramy dla Franka", który odbędzie się w hali MOSiR przy ul. Kutnowskiej 7.

W zawodach wezmą udział takie drużyny jak: Oldboje Raciąż, Oldboje Mazura, Delta Słupno, Przyjaciele Kutno, Rol-Mar Płock, Błyskawica Lucień, Mazur I Gostynin i Mazur II Gostynin.

System gier będzie się odbywał na zasadzie "każdy z każdym" w dwóch grupach eliminacyjnych. Losowanie grup odbywać się będzie tuż przed turniejem.

Zamiast wpisowego organizatorzy proponują, że warunkiem uczestnictwa w turnieju będzie dowolna kwota, którą zbiorą uczestnicy i zostanie ona przekazana dla Franka na leczenie i rehabilitację i pomoc w leczeniu.

Ponadto w czasie turnieju odbędzie się licytacja pamiątek i gadżetów sportowych, a także kiermasz ciast, konkursy piłkarskie z nagrodami, strefa kibica i mecz towarzyski dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Do zobaczenia na Turnieju.

  • Zaproszenie na Turniej Charytatywny "Gramy dla Franka"

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt