Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Brązowy certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej.

21 stycznia 2020 roku w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Prezes naszego klubu Football Education Academy Marcin Mofina, odebrał z rąk Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Zdzisława Łazarczyka oficjalne certyfikaty przyznające nam brązowy certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Dwa certyfikaty, ponieważ dwa oddziały naszej szkółki Football Education Academy, Gostynin i Łąck otrzymały brązową gwiazdkę ! 

Przyznanie certyfikatu PZPN oznacza, że zostaliśmy przyjęci do elitarnego grona szkółek piłkarskich w Polsce! Program Certyfikacji Szkółek i Klubów Piłkarskich to projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja codziennej pracy. Nasz klub znalazł się w gronie 694 szkółek z całej Polski, które uzyskały jeden z trzech certyfikatów: złoty, srebrny lub brązowy. Aby spełnić warunki uzyskania odznaki nasz klub musiał spełnić szereg punktów m. in. od odpowiedniej infrastruktury po kwalifikację trenerów czy dostępność sprzętu do treningu. Brązowy Certyfikat to wielka szansa dla naszego klubu, która pozwoli jeszcze bardziej podnieść jakoś szkolenia pod czujnym okiem PZPN.

Źródło: http://footballeducation.pl/certyfikat-pzpn-dla-fea-uroczyste-wreczenie-dyplomow/

  • Brązowy certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt