Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Już jutro koncert charytatywny "Gramy dla Franka"

Zapraszamy 25 stycznia br., czyli w najbliższą sobotę na XX Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej pod nazwą "Gramy dla Franka", który odbędzie się w hali MOSiR przy ul. Kutnowskiej 7, o godz. 10.00. Organizatorami są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie i Arkadiusz Szulczewski

W zawodach wezmą udział takie drużyny jak: Oldboje Raciąż, Oldboje Mazura, Delta Słupno, Przyjaciele Kutno, Rol-Mar Płock, Team Kluge Płock, Błyskawica Lucień, Mazur I Gostynin i Mazur II Gostynin.

System gier będzie się odbywał na zasadzie "każdy z każdym" w trzech grupach eliminacyjnych. Losowanie grup odbywać się będzie tuż przed turniejem.

Zamiast wpisowego organizatorzy proponują, że warunkiem uczestnictwa w turnieju będzie dowolna kwota, którą zbiorą uczestnicy i zostanie ona przekazana dla Franka na leczenie i rehabilitację i pomoc w leczeniu.

Ponadto w czasie turnieju odbędzie się licytacja pamiątek i gadżetów sportowych, a także kiermasz ciast, konkursy piłkarskie z nagrodami, strefa kibica i mecz towarzyski dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Program minutowy przedstawia się następująco:  w godzinach 9.30-9.50 nastąpi przyjazd drużyn i losowanie grup. Natomiast o godz. 10.00 nastąpi uroczyste otwarcie zawodów. Kiermasz domowych wypieków przewidziany jest w godz. 10.00-15.00 wraz z licytacją wypieków. 

Działać będzie także strefa kibica - miniturniej w piłkarzyki wraz z nagrodami.

Eliminacje grupowe "kzk" trwać będą od 10.30-12.30 (czas gry 12 minut). Natomiast od 12.30 do 13.00 można wziąć udział w konkursie piłkarskim "Super snajper" i "Mistrz nad mistrze" (warunkiem uczestnictwa jest wrzucenie do puszki kwestujących uczniów dowolnej kwoty. Przewidziany jest gorący posiłek dla zawodników.

I połowa meczu pokazowego najmłodszej grupy MKS Mazur Gostynin odbędzie się o godz. 13.00, a druga połowa o 14.15.

Ciąg dalszy rywalizacji turniejowej - rundy finałowej o miejsca I-IX  odbywać się będą w godzinach 13.15-14.00 i 14.30-15.45.

Zakończenie turnieju, wręczenie nagród i wyróżnień przewidziane jest na godz. 16.00.  

Do zobaczenia na Turnieju.

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt