Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co nowego w "Starej Betoniarni"?

Miejskie Centrum Handlowe "Stara Betoniarnia" w lutym i w marcu przewiduje współorganizację dwóch wydarzeń: 1. Babski Trag - 2 lutego 2020r. 2. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - marzec.

BABSKI TARG:

Taki dzień zdarza się raz na 4 lata - 29 LUTY
Jak go wykorzystać? Zapraszamy na Babski Targ, na akcję wietrzenia szaf. W tym roku hasłem przewodnim Targu będzie "Powitanie wiosny" czyli pozbywamy się zimowych rzeczy i zaopatrujemy się w wiosenną garderobę.
Zapraszamy do sprzedaży i zakupu odzieży używanej. Podczas Babskiego Targu będzie można wymienić lub zakupić odzież damską, dziecięcą oraz inne rzeczy, które nie są przydatne już w naszym domu. Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów.
Ceny będą okazyjne, a asortyment różnorodny. Będzie to więc jedyna taka okazja, aby za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy wystawców o dokonywanie rezerwacji:
marketing@starabetoniarnia.pl
tel. 24 369 60 13
koszt stanowiska - 10 zł (płatne w dniu wydarzenia)

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie:

http://www.starabetoniarnia.pl/
https://www.facebook.com/events/3079258992299654/

2. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - marzec 

W marcu 2020 odbędzie się amatorski, III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa MCH Stara Betoniarnia. Turniej rozgrywany będzie w holu głównym Betoniarni w Gostyninie. Obowiązuje podział na 3 kategorie: kobiety powyżej 30 roku życia, mężczyźni od 18 do 50 lat oraz mężczyźni powyżej 50 roku życia. Dla trójki najlepszych uczestników, w każdej kategorii, przewidziane są puchary/statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych dyplomy za udział. Turniej ten to moment na zdrową rywalizację i zaprezentowanie swych umiejętności. Potraktujmy ten czas jako ciekawą formę spędzenia czasu z rodziną czy w gronie przyjaciół oraz innych pasjonatów tej dyscypliny.

Źródło: MCH "Stara Betoniarnia"

  • Babski targ

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt