Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Trwa rekrutacja do MSM w Gostyninie

Informujemy, iż Miejska Szkoła Muzyczna I stopnia w Gostyninie rozpoczyna zapisy na rok szkolny 2020/2021. Zgłoszenia kandydata do szkoły dokonują rodzice lub opiekunowie do końca lipca 2020 r.

Zaproszenie skierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Kandydaci przyjmowani są na sześcioletni i czteroletni cykl nauczania. Gostynińska szkoła muzyczna oferuje naukę na 14 instrumentach: fortepian, skrzypce, wiolonczela, kontrabas, gitara, perkusja, akordeon, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, fagot, trąbka, puzon, waltornia.

Kwalifikacje kandydatów do szkoły odbywają się na podstawie badania przydatności, które polega na sprawdzeniu uzdolnień muzycznych: poczucia rytmu, słuchu muzycznego, pamięci muzycznej, warunków psychofizycznych, predyspozycji do nauki gry na danym instrumencie. Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz obowiązujące ograniczenia związane z działalnością szkół – tymczasowo zmieniamy sposób rekrutacji, o czym będziecie Państwo informowani indywidualnie, po złożeniu wniosku.

Wniosek o przyjęcie do szkoły znajduje się poniżej. Należy go wydrukować, wypełnić i wysłać skan na adres: miejska.gostynin@interia.pl albo osobiście dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły: tel.  24 236 02 35 lub na stronie Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia: www.msmgostynin.pl/index.php/rekrutacja.html

  • Plakat Miejskiej Szkoły Muzycznej dot. rekrutacji

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt