Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Informacje o wyniku konkursów na kandydatów na stanowisko dyrektora

Gostynin, dnia 5 lipca 2021 r.

 

INFORMACJA

O WYNIKU KONKURSU NA KANDYDATA NA STANOWISKO

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej

w Gostyninie

 

W dniu 2 lipca 2021 roku w Urzędzie Miasta Gostynina odbył się konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie.

W wyniku postępowania konkursowego kandydatem na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie została wybrana Pani Magdalena Agnieszka Andrzejczak.

Zarządzenie nr 69/2021 Burmistrza Miasta Gostynina z dnia 5 lipca 2021 roku w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Gostynina.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gostynin, dnia 5 lipca 2021 r.

 

INFORMACJA

O WYNIKU KONKURSU NA KANDYDATA NA STANOWISKO

Dyrektora Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym
w Gostyninie

 

W dniu 1 lipca 2021 roku w Urzędzie Miasta Gostynina odbył się konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie.

W wyniku postępowania konkursowego kandydatem na stanowisko dyrektora Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie została wybrana Pani Anna Woźniak.

Zarządzenie nr 68/2021 Burmistrza Miasta Gostynina z dnia 5 lipca 2021 roku w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Gostynina.

 

 

 

  • herb Gostynina

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt