Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Konkurs fotograficzny "Spacerując po Gostyninie"

Każdy moment jest dobry, żeby przypomnieć o trwającym konkursie fotograficznym. Właśnie mamy początek lipca, do ostatecznego terminu nadsyłania zgłoszeń niecałe dwa miesiące, pogoda w tym sezonie wyjątkowo kapryśna, na zmianę deszcz i upały, prognozy w ciągu doby zmieniające się jak wizualizacja w programie muzycznym – czy może być lepsza sposobność do wyjścia na zewnątrz i zrobienia zdjęcia, jak nie teraz?

Tak więc przypominamy o konkursie, w którym wziąć udział może każdy gostyninianin! Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej wraz ze zgodą na przetwarzanie danych i, co najważniejsze, przesłać zdjęcie z Gostynina – na przykład zdjęcie jednego z zabytków albo szczególnie atrakcyjnego waloru przyrodniczego. Tematyka fotografii dowolna. Żeby nie krępować zmysłu artystycznego, podczas trwania konkursu obowiązuje absolutna swoboda twórcza; ważne, by miejsce zrobienia zdjęcia nie znajdowało się poza granicami administracyjnymi miasta. 

Zdjęcia wraz z Kartą zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@gostynin.pl lub dostarczyć do Wydziału Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia.

Uwaga – termin nadsyłania prac mija 31 sierpnia.

  • Konkurs fotograficzny "Spacerując po Gostyninie"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt