Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Kampania informacyjna dla pracowników sezonowych w UE

Europejski Urząd ds. Pracy wspólnie z państwami członkowskimi UE/EFTA 7 lipca rozpoczął kampanię informacyjną dla pracowników sezonowych w Unii Europejskiej. Celem kampanii jest promowanie wśród pracowników sezonowych i pracodawców zatrudniających pracowników sezonowych z państw członkowskich UE/EFTA wiedzy o obowiązujących ich przepisach prawa pracy i zabezpieczenia społecznego oraz podkreślenie źródeł wsparcia w zakresie informacji udzielanych w tych państwach członkowskich pracownikom i pracodawcom.
W ramach kampanii polska sieć EURES uruchomiła w lipcu 2021 r. działania skierowane do osób zainteresowanych pracą sezonową. Działania polegają na przekazywaniu przydatnych informacji na temat warunków pracy i zabezpieczenia społecznego oraz promocji usług sieci EURES, w tym poszukiwania bezpiecznej pracy za granicą w państwach członkowskich UE.

Kampania ma polegać na wzmocnieniu oraz uruchomieniu działań promujących informacje na temat warunków życia i pracy i zabezpieczenia społecznego oraz zwróceniu szczególnej uwagi na informowanie w zakresie znalezienia bezpiecznej pracy za granicą w państwach członkowskich UE/EFTA, w szczególności w zakresie aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Więcej Informacji nt. kampanii dla pracowników sezonowych i pracodawców dostępnych jest na stronie internetowej Europejskiego Urzędu ds. Pracy - zachęcamy do wizyty na stronie.

 

W Polsce kampania prowadzona jest przede wszystkim poprzez sieć EURES - aktualne informacje będą publikowane na stronie internetowej EURES  -  https://eures.praca.gov.pl/

 

Termin realizacji działania: lipiec - październik 2021 r.

  • logo ELA
  • logo EURES
  • logo - Urząd Pracy

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt