Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Warsztaty chóralne z Arce Cantores - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy w dniu 19 sierpnia 2021 r. (czwartek) na Zamek Gostyniński na bezpłatne warsztaty wokalne.

Warsztaty chóralne/wokalne będą prowadzone dla trzech grup wiekowych: dzieci i młodzież, osoby dorosłe i seniorzy. Zapewniamy, że będzie to doskonałe doświadczenie i wspólnie spędzony czas. Jest potwierdzone, że muzyka to wspaniały świat dla każdego od dziecka do staruszków, rozwija umysł, osobowość, uwrażliwia, uczy systematyczności i staje się relaksującym zajęciem.

Ważnym etapem zakończenia warsztatów będzie wspólny koncert chóru warsztatowego i zaśpiewanie wspólnie piosenki ludowej.

Pomiędzy warsztatami wokalnymi odbędą się prelekcje na temat m.in. selektywnej zbiórki odpadów i innych działań związanych z ochroną środowiska, zdrowego odżywiania a także animacje dla najmłodszych.

Rozpoczęcie warsztatów godz. 14:00 – zapisy pod nr tel. 533 596 340 lub email: arcecantores@onet.pl. Nie przegap tej szansy!

W imieniu Burmistrza Miasta Gostynina i Dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie zapraszamy na koncert chóru miejskiego ARCE CANTORES, który odbędzie się również w dniu 19 sierpnia 2021 (czwartek) o godz. 19.00 na Zamku Gostynińskim.

Zarówno na warsztaty jak i na koncert wstęp wolny.

Partnerem zadania jest Urząd Miasta Gostynina i Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie.

---

Zadanie zostało dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania AKTYWNI RAZEM w kwocie 5000 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".

  • Warsztaty chóralne z Arce Cantores - zaproszenie

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt