Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co słychać w Kinie Siemowit? 20.05-23.05

Treść: Tym razem lokalny "Siemowit" odświeża repertuar. W najbliższych dniach do zobaczenia będzie animacja Nawet myszy idą do nieba, Szalony świat Louisa Waina z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej oraz Wiking wyreżyserowany przez Roberta Eggersa, znanego m.in. za świetne Lighthouse.

Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. A jednak! Okazja do lepszego poznania się stworzeń sprawia, że nawiązuje się między nimi nić prawdziwej przyjaźni. Wzruszająca, mądra animacja nagrodzona Czeskim Lwem nie tylko dla najmłodszych.

Louis Wain żył w latach 1860-1939 i miał prawdziwego bzika na punkcie kotów. Jego prace przedstawiają m.in. koty obradujące w sądzie, koty grające w golfa, w bilard, w brydża, koty robiące na drutach i inne mniej lub bardziej "kocie" rzeczy. To o nim: jego życiu, pasji, talencie i ogromnej miłości do futrzanych czworonogów jest ten film. Poznajcie Szalony świat Louisa Waina.

Młody książę Amleth jest u progu stania się mężczyzną, gdy jego ojciec, król Aurvandil War Raven, zostaje brutalnie zamordowany przez wuja Fjolnira. Wuj porywa matkę chłopca - księżną Gudrún. Uciekając łodzią ze swojego królestwa, dziecko poprzysięga zemstę. W rolach głównych Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman oraz Ethan Hawke.​

  • Kino Siemowit - repertuar od 20 maja

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt