Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zaproszenie na „żywą lekcję z łyżworolek” z Mistrzami Polski (zawodnikiem Igrzysk Olimpijskich)

Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy na łyżworolkach na „żywą lekcję” w dniu 16 września 2022 r., którą poprowadzą wielokrotni Mistrzowie Polski we wrotkarstwie i łyżwiarstwie szybkim – Mateusz i Marek Kania. Od kilku lat reprezentują Polskę na zawodach międzynarodowych: Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata. Ponadto Marek Kania w 2022 r. zajął 16 miejsce na 500 metrów (łyżwiarstwo szybkie) podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. 

„Znani wrotkarze speed dla miłośników jazdy na łyżworolkach – PROGRAMU Magia Sportu – jako alternatywa uzależnień” to akcja zainicjowana przez trenera Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zwoleń-Team”, Łukasza Flejszera. Projekt ten polega na zachęceniu do aktywności fizycznej dzieci, młodzież, dorosłych, którzy po trudnym okresie „pandemii”, uzależnieniu od Internetu, używek nie są aktywni fizycznie. Zaproszeni znani sportowcy mają na celu pokazać nastolatkom, że wysiłek fizyczny, zajęcia z wrotkarstwa mogą być przyjemne i sprawiać dużo radości.
_______

data: 16 września 2022 r. (piątek)
miejsce zajęć: tor wrotkarski przy Szkole Podstawowej w Zwoleniu, Zwoleń 35, 09-500 Gostynin
1 zajęcia w godz. 10:30-11:45 dla dzieci z klas 0-3 Szkół Podstawowych (w tym uczestników szkolenia UKS Zwoleń-Team oraz uczniów SP w Zwoleniu)
2 zajęcia w godz. 11:45-13:30 dla dzieci, młodzieży z klas 4-8 SP i ponadpodstawowych, osób dorosłych, chętnych miłośników jazdy na łyżworolkach z gminy, miasta Gostynina i innych miejscowości, zawodników z klubów (w tym UKS Zwoleń-Team oraz uczniów SP w Zwoleniu)  
wskazane: kaski i ochraniacze, wygodny strój
ZADANIE W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO (Gmina Gostynin):
”MAGIA SPORTU – jako alternatywa uzależnień” realizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy „Zwoleń-Team”
z zakresu zdrowia publicznego określonego w Narodowym Programie Zdrowia na lata 2021-2025 w ramach celu operacyjnego nr 2 Profilaktyka uzależnień”


źródło: UKS Zwoleń-Team
zdjęcia: Kania Brothers

  • Żywa lekcja ze sportowcem - plakat

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt