Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zapraszamy na koncert "Korzenie i Jazz"

Już niebawem nastąpi zamknięcie cyklu wydarzeń artystycznych „Sztuka swobodnego przekazu” realizowanego przez gostynińskie stowarzyszenie Art Energy ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.
W dn. 01.10.2022 (sobota) o godz. 19.00 w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbędzie się koncert pt. „Korzenie i Jazz” zespołu Chłopcy kontra Basia.
Grupę z liderką, Basią Derlak trudno jest zamknąć w muzycznym schemacie. To zespół, który splata ze sobą elementy korzeni i nowoczesnych jazzowych aranżacji. Inspiracje zespołu to wędrówka po ludowych motywach i gawędach, ubranych we współczesną stylistykę. Od debiutanckiego albumu "Oj tak!" zespół przeszedł głęboką przemianę i wzbogacił swój skład osobowo–instrumentalny. Grupa wraca z nową płytą, której motywem przewodnim są miejskie legendy. „Mrówka zombie” to zbiór opowieści niesamowitych i tajemniczych, z krajobrazem miasta w tle.
Podczas koncertu na widownię czeka niespodzianka w postaci autorskiego wykonania jednej z gostynińskich legend.
Przedsięwzięcie jest realizowane w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego, Urzędem Miasta Gostynin, Starostwem Powiatowym w Gostyninie, Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, Agencją Rozwoju i Promocji Zamek, Muzeum Mazowieckim w Płocku, Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie oraz mediami: Gostynin24, terazGostynin, Nasz Płock, Radio KRDP, Płocka Telewizja PTV, Radio Q.
  • plakat - zaproszenie na koncert "Korzenie i Jazz"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt