Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim

Pisanie i wysyłanie kartek oraz składanie sobie życzeń na Boże Narodzenie i Nowy Rok to długoletnia tradycja w Niemczech. W Szkole Podstawowej nr 3 nauczycielki języka niemieckiego: Paula Marciniak i Elżbieta Szubska-Bieroń, ogłosiły konkurs na najpiękniejszą kartę z życzeniami w języku niemieckim. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI i VII-VIII.

Zgłoszono 50 ręcznie wykonanych, pięknie ozdobionych, w różnych technikach kart świątecznych z życzeniami w języku niemieckim. Wszystkie prace zaprezentowane zostały na tablicach ustawionych na korytarzach szkolnych, tworząc przedświąteczną atmosferę i wprowadzając wyjątkowy nastrój Bożego Narodzenia.

W kategorii uczniów klas młodszych zwyciężyła praca Jana Rutkowskiego z kl. VI B, drugie miejsce przyznano  Wiktorii Dymczak z kl. VI B, trzecie Amelii Golus z kl. IV B, wyróżnienie otrzymała Zofia Owczarek z kl. IV C. 

W kategorii klas VII-VIII wygrała praca Weroniki Wojtaszewskiej z kl. VII A. Wyróżniona została kartka Julii Kryski z kl. VIII E. Wszyscy laureacie otrzymali nagrody rzeczowe i słodycze.

elasb

  • Kartki świąteczne

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt