Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dzień Dziecka - podziękowania

Szanowni Państwo

Dzień Dziecka w naszym mieście upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Jest to efekt współpracy i zaangażowania wielu osób i organizacji.

Pragniemy podziękować:

Zespołowi Pieśni i Tańca „Modroki” Gostynin i Miejskiej Orkiestrze Dętej za piękną oprawę taneczno – muzyczną, uświetniającą święto naszych dzieci,

ARION Med za opiekę medyczną na Dybance, Powiatowej Komendzie Policji w Gostyninie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie za zapoznanie się z działaniami poszczególnych służb podczas wykonywania zadań oraz pokazanie ich samochodów.

Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, PKO BP S.A. O/Gostynin, Miejskiemu Centrum Kultury za współpracę podczas obchodów tego wyjątkowego dnia.

Arenie „Żubr” za przygotowanie pysznych frytek dla najmłodszych.

Klubowi Żeglarskiemu Hals – PLŻ i Kołu Polskiego Związku Wędkarskiego nr 108 w Gostyninie za zorganizowanie zabaw i konkursów na świeżym powietrzu oraz zapewnienie dzieciom wiele radości podczas obcowania z przyrodą.

Ochronie Viper za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas trwania kina plenerowego.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Samorządu Województwa Mazowieckiego za współfinansowanie Dnia Dziecka 2024 w Gostyninie.

  • Dobra zabawa podczas Dnia Dziecka
  • Logotyp Samorządu Województwa Mazowieckiego

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt