Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Gostynińska Karta Seniora – warto skorzystać

Pragniemy przypomnieć, że w naszym mieście działa Program Gostynińska Karta Seniora. Ma ona na celu włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji seniorów. 

Komu służy? Program jest skierowany do osób, które ukończyły 60 lat i mieszkają w naszym mieście. Seniorzy biorąc udział w programie będą mogli skorzystać z promocji i ofert firm i instytucji, które są przygotowane specjalnie dla nich. 
Miło nam poinformować, że „Gostynińską Kartę Seniora” ma już ponad 1700 mieszkańców Gostynina.
Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie wystąpili o jej wydanie oraz dla nowych osób, przypominamy, że taką kartę można otrzymać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gostynina (oficyna obok Ratusza). 
Osoby, które ukończyły 60 rok życia mogą korzystać z ulg, rabatów i promocji zaproponowanych przez parterów, którzy zgłosili swój udział w tym Programie.


Jednocześnie zapraszamy nowe podmioty: przedsiębiorstwa, zakłady usługowe, jednostki organizacyjne – wszystkich, którzy prowadzą działalność na terenie miasta Gostynina do  dołączenia do tej cennej inicjatywy z propozycją promocji swoich towarów, usług.

Jeśli chcesz zostać partnerem wspierającym gostynińskich seniorów możesz pobrać wniosek ze strony www.gostynin.pl  i złożyć go mailowo na adres um@gostynin.pl lub w Urzędzie Miasta Gostynina w Wydziale Spraw Obywatelskich.


Aktualna lista partnerów Gostynińskiej Karty Seniora - Lista Partnerów

 

  • Gostynińska Karta Seniora

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt