Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Akcja charytatywna dla Julka

Powinniśmy pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Właśnie taką akcję pomocową przygotowali wspólnie: Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyninie, Marek „Kaczor” Kaczanowski i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie.

Już w tę sobotę – 8 czerwca br. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Sportowej 1, o godz. 10.00 rozpocznie się Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Gramy dla Julka”. Julek jest 7-latkiem uczęszczającym do Przedszkola nr 2 w naszym mieście, cierpiącym na niepełnosprawność sprzężoną, w tym niepełnosprawność ruchową. Pieniądze będą zbierane podczas pikniku na rehabilitację chłopca. Jednak jeśli życzycie sobie Państwo dokonać wpłaty na zbiórkę w inny sposób, to prosimy tego dokonać na:

Fundacja „Serce dla Maluszka”

Bank Millenium S.A.

85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

tytuł przelewu 438 Julian Russek

Co nas czeka podczas pikniku? Będzie mnóstwo atrakcji: stoiska rekreacyjne, rywalizacja turniejowa, degustacja pysznych potraw przygotowanych przez rodziców przedszkolaków i sponsorów, widowiskowa parada motocykli, pokazy sztuk walki, piękny występ Mażoretek Libra Gostynin, spotkanie z Julkiem, Turniej Piłki Nożnej.

Oprócz tego w trakcie trwania pikniku odbywać się będą gry i zabawy integracyjne dla dzieci, malowanie buziek i paznokci, popcorn, domowe wypieki, lemoniada i wiele, wiele innych.

Pamiętajmy – dobro powraca, otwórzmy nasze serca na drugiego człowieka, bądźmy bliżej tych, którzy potrzebują naszego wsparcia – w tym przypadku 7-letniego Julka.

  • Plakat akcji charytaywnej "Gramy dla Julka"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt