Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Już niedługo ferie! Moc atrakcji dla dzieci i młodzieży!

Młodzi gostyniacy po raz kolejny będą mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych w ramach programów jednostek miejskich. Oprócz półkolonii zimowych, czeka na nich wiele różnorodnych zajęć specjalistycznych oraz bogata oferta sportowo-rekreacyjna.

Nabór na półkolonie zimowe dla dzieci i młodzieży został już zakończony. Weźmie w nich udział 55 dzieci. Jednak na tych, dla których zabrakło miejsc, czeka wiele innych atrakcji.

W eMCeKu, czyli na ul. 18 Stycznia w Gostyninie, w godz. 10.00-14.00 odbywać się będą zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat. Organizatorzy gwarantują wiele radości i dobrej zabawy podczas zajęć: teatralnych, plastycznych, ruchowych, muzycznych, literackich, rzeźbiarskich i wielu, wielu innych. Motywem przewodnim tegorocznych ferii będzie tradycja.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportów Wodnych i Zimowych także przygotowały ciekawą ofertę na czas zimowego wypoczynku. Są to m.in. zajęcia na pływalni, a wśród nich realizowanie programu „Chcę pływać” przeznaczonego dla dzieci z miejskich przedszkoli. Poza tym w hali sportowej odbywać się będą turnieje w halowej piłce nożnej, szkółka tenisa ziemnego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz „Piłkarski Puchar Zimy”.

Natomiast w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jakuba z Gostynina przygotowano zajęcia dla przedszkolaków pod nazwą „Wycieczka po Afryce”, a także zajęcia pn. „Teatr w Bibliotece” dla dzieci w wieku 8-13 lat.

Dzieci i młodzież z Gostynina na pewno znajdą coś interesującego dla siebie. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i wspaniałej zabawy.

  • mck ferie 2017

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt