Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

GOSTYNIŃSKIE WEEKENDY SPORTOWE – TYDZIEŃ DRUGI

Nie zwalniamy tempa. W sobotę pogoda nie dopisała, ale nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie podczas zeszłotygodniowych zajęć. Mamy nadzieję, że kolejny gostyniński, sportowy weekend nie zawiedzie Państwa oczekiwań!

Uwaga! Ze względu na małe zainteresowanie zajęciami z jogi 65+ zdecydowaliśmy o zastąpieniu ich segmentem dla osób średnio zaawansowanych. Nastąpiła również drobna korekta wśród zajęć pływackich – ponieważ od 28 maja basen będzie otwarty dla wszystkich, zmieniamy format, by również dorośli mogli wejść na basen i pod czujnym okiem trenera poprawić swoje umiejętności pływackie.

 

29.05, sobota

NORDIC WALKING

scena koło MCK, 18 Stycznia 2

JOGA

trawa pod MCK, 18 Stycznia 2

 

Start: 10:00

14:00 – joga zdrowy kręgosłup

16:00 – joga dla początkujących

18:00 – joga dla średnio zaawansowanych

Limit: 25 osób

Limit: 25 osób (dla każdej grupy)

 

30.05, niedziela

PŁYWANIE

Pływalnia Miejska, Kutnowska 7

ROWER

Rynek Miejski

9:00 – dorośli

 

Start: 15:00

11:00 – dzieci 8-11 lat

13:00 – młodzież 12-18 lat

Limit: 10 osób (dla każdej grupy)

Limit: 25 osób

 

Poniżej znajduje się regulamin uczestnictwa w projekcie, niezbędny formularz zgłoszeniowy, zgoda na udział dziecka w wydarzeniu oraz oświadczenie o wykorzystaniu wizerunku. Prosimy o zapoznanie się z treścią.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Można to zrobić w dwojaki sposób:

- internetowo, poprzez wysłanie wypełnionego zgłoszenia mailem na adres: L.florczak@gostynin.pl

lub

- bezpośrednio u Organizatora, poprzez osobiste dostarczenie wypełnionego zgłoszenia do Wydziału Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia, ul. Rynek 26, pokój 305.

Dopuszcza się zapisy bezpośrednio przed zajęciami – w zależności od ilości wolnych miejsc. W razie wyczerpania wolnych miejsc osoby, które nie mają internetowego/bezpośredniego zapisu na zajęcia mogą nie zostać na nie przyjęte ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć.

 

Druga, orientacyjna trasa na zajęciach z nordic walkingu przebiegać będzie przez rezerwat Dybanka, lasy w okolicach zalewu, Osadę i Brzozówkę. Tak jak ostatnim razem, zajęcia poprzedzi kilkunastominutowa prelekcja dot. poprawnego wykonywania zajęć, a zatem osoby biorące udział w tych zajęciach drugi raz mogą czekać na grupę przy tablicy informacyjnej na pętli koło rezerwatu. Wygodne buty, sprawne kije i spray na owady mile widziane!

Co do jogi: obowiązują własne maty do ćwiczeń. Jeśli nie masz – nic nie szkodzi, zapewnimy je na czas zajęć, ale nie gwarantujemy ich każdemu uczestnikowi.

W zajęciach z pływania, poświęconych doskonaleniu pływania mogą wziąć udział wyłącznie osoby potrafiące pływać! Będą one miały charakter doszkalający, a nauczenie pływania kogokolwiek, choćby najzdolniejszego, przez półtorej godziny zajęć jest niemożliwe.

Rowerami wyjedziemy z rynku i udamy się przez Kazimierzów do Lucienia; następnie pojedziemy na Gaśno ścieżką rowerową w stronę Bierzewic i Legardą, stamtąd zaś szutrem i ścieżką z Zalesia dojedziemy do Gostynina i wrócimy na rynek. Trasa liczyć będzie ok. 26 kilometrów.

 

  • Plakat promujący wydarzenie "Gostynińskie weekendy sportowe"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt