Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Akcja społeczna "czysty spacer"

Szanowni mieszkańcy,    
zachęcamy do przyłączenia się do akcji społecznej, która jest naszą reakcją na poziom zaśmiecenia naszych lokalnych lasów i terenów zielonych przy drogach.  

Gostynin to piękne miasto, którego ponad 25% powierzchni to grunty leśne i lasy. Niestety codzienne spacery uświadamiają nas, jak bardzo są zaśmiecone. Smutny to fakt, że istnieje konieczność uświadamiania mieszkańców, iż zaśmiecanie lasów jest czymś złym i szkodliwym. Przez taką nieodpowiedzialność te niezwykłe tereny tracą swoje naturalne piękno. Wydawać by się mogło, że każdy z nas posiada hierarchię zasad i wartości wpajaną przez lata i że zwykła potrzeba dbania o lasy powinna po prostu wypływać z nas samych.

Akcja społeczna „Czysty spacer” to bezinteresowna reakcja mieszkańców, którzy mają trochę wolnego czasu i dużo chęci. Mamy nadzieję, że nasz przykład uświadomi innym, jak należy zachować się obcując z przyrodą i że wspólnymi siłami uda się osiągnąć sukces, jakim będzie czyste otoczenie i piękna przyroda w Gostyninie. Jeśli chcesz się przyłączyć do nas – zapraszamy na niedzielny spacer 15 września o godz. 16.00, zbiórka przy wejściu do Rezerwatu Dybanka.

                                                                                                          Organizatorzy

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w linku poniżej:
https://www.facebook.com/events/503806610444766/

  • Akcja społeczna "czysty spacer"

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
INFORMACJA O NIECZYNNEJ KASIE