Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

III edycja konkursu "Fizyka może być piękna" w GCE zakończona

W dniu dzisiejszym (14 marca br.) podsumowano III edycję konkursu pn. "Fizyka może być piękna" w Gostynińskim Centrum Edukacji.

Przybyłych na spotkanie powitał dyrektor szkoły Wojciech Kiełbasa, który również przypomniał, że w pierwszej edycji do konkursu przystąpiło ponad 40 uczniów, natomiast w tegorocznej około 60 osób.

Konkurs polegał na przedstawieniu w formie prac plastycznych czy słowa pisanego, danego zjawiska fizycznego.

Nagrody laureatom i wyróżnionym uczniom wręczali: w imieniu Burmistrza Miasta Gostynina – Sekretarz miejski Hanna Adamska, w imieniu Starosty Gostynińskiego – wicestarosta Jan Kazimierz Krzewicki, w imieniu Wójta Gminy Gostynin, jego zastępca Andrzej Szyszka.

Wykaz uczestników i wyniki eliminacji w kategorii wiersz:

 

Lp

 

Imię i nazwisko

 

Szkoła

 

Zdobyte miejsce

 

Opiekun

1.

Anna Paćkowska

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

I miejsce

Aleksandra Gontarek

2.

Kamil Lachowicz

ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie

II miejsce

Beata Leonarcik

3.

Julia Jesionowska

SP im. Orła Białego w Białotarsku

III miejsce

Jolanta Rękawiecka

4.

Krzystof Komorowski

ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie

wyróżnienie

Beata Leonarcik

5.

Natalia Zabłotowicz

SP im. Wł. St. Reymontaw Solcu

wyróżnienie

Katarzyna Smyczyńska

6

Bartosz Jankowski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie

wyróżnienie

Ewelina Grzelak

7.

Maciej Smyczyński

SP im. Wł. St. Reymontaw Solcu

udział

Katarzyna Smyczyńska

8.

Klaudia Garstka

SP im. Orła Białego w Białotarsku

udział

Jolanta Rękawiecka

9.

Tomasz Czajkowski

ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie

udział

Beata Leonarcik

10

Mateusz Mularczyk

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

udział

Jolanta Rękawiecka

Wykaz uczestników i wyniki eliminacji w kategorii opowiadanie:

 

L.p

 

Imię i nazwisko

 

Szkoła

 

Zdobyte miejsce

 

Opiekun

1.

Karolina Giętka

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

I miejsce

Agnieszka Siedlecka

2.

Wiktoria Popielarczyk

Liceum Ogólnokształcące PUL

w Gostyninie

II miejsce

Monika Świderek

3.

Oliwia Wojtkowska

Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich

w Sannikach

III miejsce

Krystyna Wojtasiak

Wykaz uczestników i wyniki eliminacji w kategorii praca plastyczna:

 

L.p

 

Imię i nazwisko

 

Szkoła

 

Zdobyte miejsce

 

Opiekun

1.

Natalia Brauze

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

I miejsce

Ewa Doroszuk

2.

Nela Boratowska

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

III miejsce

Ewa Doroszuk

3.

Maja Rozkosz

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

4.

Karolina Piekarska

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

5.

Kinga Łyzińska

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

udział

Beata Wasiak - Grudzińska

6.

Amelia Mazurkiewicz

SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte

w Gostyninie

udział

Beata Wasiak - Grudzińska

7.

Weronika Łuczak

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

8.

Natalia Chojnowska

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

9.

Martyna Słowińska

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

10

Daniel Kamiński

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

11

Katarzyna Kostuniak

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

12

Oliwia Kowalczyk

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Ewa Doroszuk

13

Kinga Zembowicz

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

wyróżnienie

Beata Wasiak - Grudzińska

14

Eliza Michalska

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Beata Wasiak - Grudzińska

15

Wiktoria Michalska

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Beata Wasiak - Grudzińska

16

Aleksandra Jankowska

Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów

w Gostyninie

udział

Beata Wasiak - Grudzińska

17

Aleksandra Buchholz

Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich

w Sannikach

udział

Krystyna Wojtasiak

18

Marta Wąsiakowska

Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich

w Sannikach

udział

Agnieszka Górska

19

Aleksandra Jankowska

Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich

w Sannikach

udział

Krystyna Wojtasiak

20

Natalia Kubiak

Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich

w Sannikach

udział

Krystyna Wojtasiak

21

Karolina Szymańska

Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich

w Sannikach

udział

Krystyna Wojtasiak

22

Martyna Wiland

SP im. Wł. St. Reymonta w Solcu

II miejsce

Zbigniew Wasilewski

23

Klaudia Chmielecka

SP im. Wł. St. Reymonta w Solcu

udział

Zbigniew Wasilewski

24

Natalia Gazda

 

 

SP im. Wł. St. Reymonta w Solcu

udział

Zbigniew Wasilewski

25

Otylia Rolińska

SP im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie

wyróżnienie

WłodzimierzDylik

26

Marianna Zielińska

SP nr 5 w Gostyninie

 

wyróżnienie

Barbara Lewandowska

27

Natalia Zalewska

ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie

udział

Beata Leonarcik

28

Klaudia Maciejewska

ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie

udział

Beata Leonarcik

29

Karina Kosińska

ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie

udział

Beata Leonarcik

30

Ewelina Wasiak

Gostynińskie Centrum Edukacyjne

w Gostyninie

udział

Renata Śnieć

31

Dominik Śnieć

Gostynińskie Centrum Edukacyjne

w Gostyninie

udział

Monika Świderek

32

Klaudia Berlińska

Gostynińskie Centrum Edukacyjne

w Gostyninie

udział

Renata Śnieć

33

Artur Adamczewski

Gostynińskie Centrum Edukacyjne

w Gostyninie

udział

Monika Świderek

34

Milena Pietrowicz

Gostynińskie Centrum Edukacyjne

w Gostyninie

wyróżnienie

Renata Śnieć

  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE
  • Konkurs w GCE

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt