Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Biegi Terenowe na Stadionie

Tradycyjnie jak co roku, przez rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, na Stadionie Miejskim zorganizowane zostały Biegi Terenowe. Organizatorem Biegów Terenowych  z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja był MOSiR przy współpracy z Gostynińskim Szkolnym Związkiem Sportowym.

Licznie przybyli młodsi i starsi biegacze z terenu miasta i gminy rywalizowali na dystansach jednego lub dwóch kilometrów.

Poniżej prezentujemy wyniki

Rocznik 2007 i mł. - dziewczęta:

  1. Oliwia Marcinkowska (SP Emilianów)
  2. Natalia Golus (SP 1 Gostynin)
  3. Julia Michalak (SP 1)
  4. Ada Kraśkiewicz (SP 1)
  5. Zuzanna Kosmaska (SP 1)
  6. Alicja Węclewska (SP 1)
  7. Vanesa Justyńska (SP 1)
  8. Julia Smyczyńska (SP 1)
  9. Łucja Zaręba (SP 1)
  10. Ania Kacprzak (SP 1)

2007 i mł. - chłopcy:

  1. Kuba Rutkowski (SP 1)
  2. Oliwier Szymaniak (SP 1)
  3. Adrian Kowalski (SP Zwoleń)
  4. Piotr Ziółkowski (SP 1)
  5. Hubert Tyszkiewicz (Zwoleń Team)
  6. Szymon Toruniewski (SP 1)
  7. Krzysztof Lewandowski (SP Emilianów)
  8. Rafał Czura (SP 3)
  9. Mateusz Ziemnicki (SP 1)
  10. Michał Pawłowski (SP 1)

2005-2006 – dziewczęta:

  1. Natalia Augustyniak (SP Teodorów)
  2. Klaudia Tyszkiewicz (Zwoleń Team)
  3. Oliwia Morawska (SP Zwoleń)
  4. Weronika Michalska (SP 1)
  5. Natalia Grudzińska (SP 1)
  6. Alicja Jędrzejczak (SP Teodorów)
  7. Wiktoria Brzezińska (SP 3)
  8. Magda Idziak (SP Teodorów)
  9. Zuzanna Bombała (SP 3)
  10. Oliwia Smolińska (SP 3)

2005-2006 – chłopcy:

  1. Szymon Leśniewski (SP 1)
  2. Albert Smyczyński (SP 1)
  3. Filip Karwowski (SP Emilianów)
  4. Jakub Konarski (SP Solec)
  5. Adam Staniszewski (SP Teodorów)
  6. Błażej Kucharski (SP 1)
  7. Gracjan Porkuszewski (SP Solec)
  8. Adam Dobrowolski (SP Solec)
  9. Oliwier Lewandowski (SP 1)
  10. Piotr Wiśniewski (SP Emilianów)

2002-2004 – dziewczęta:

  1. Maja Michalska (Zwoleń-Team)
  2. Adrianna Kafarska (Zwoleń-Team)
  3. Natalia Kowalczyk (G1 / SP 5)
  4. Maja Zielińska (G2 / SP 3)
  5. Nikola Ormińska (SP 5 / G1)
  6. Daria Rybicka (SP 5)
  7. Maja Lewandowska (SP Teodorów)
  8. Natalia Zalewska (SP Emilianów)
  9. Łucja Wilińska (SP Teodorów)
  10. Olga Fudała (SP Emilianów)

2002 – 2004 – chłopcy:

  1. Kacper Wypłosz (G1 / SP 5)
  2. Kacper Zieliński (SP Białotarsk)
  3. Mateusz Markowski (G1 / SP 5)
  4. Grzegorz Boruszewski (SP 5)
  5. Mateusz Wojtasik (SP 5)
  6. Artur Janiszewski (Zwoleń-Team)
  7. Dominik Ciechomski (SP 1)
  8. Radosław Witkowski (G1)

2001 i starsi – kobiety:

  1. Katarzyna Kaczor (Gostynin)
  2. Agnieszka Fabisiak (Gostynin)
  3. Iwona Markus (Gostynin)
  4. Magdalena Dalkowska (Gostynin)
  5. Jadwiga Rudzińska (Gostynin)

2001 i starsi – mężczyźni:

  1. Paweł Wojtczak (Gostynin)
  2. Łukasz Flejszer (Zwoleń-Team)
  3. Przemysław Woźniak (GCE)
  4. Radosław Rudziński (Gostynin)
  5. Piotr Mrówka (Gostynin)
  6. Wiesław Adamski (Gostynin)
  7. Zbigniew Mrówka (Gostynin)
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe
  • Biegi Terenowe

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina
[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Dzień Dziecka 2018 - Piknik Żeglarski