Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zwycięstwa ZWOLEŃ-TEAM

W dniu 19 maja 2018 roku odbyły się w odległych Gorlicach /470km od Gostynina/ zawody w jeździe szybkiej na łyżworolkach Speed w ramach II edycji Pucharu Polski 2018.

Organizator Stowarzyszenie "Maraton" Gorlice, dla młodszych kategorii przygotował dystans 1 km, w którym to 1 miejsce zdobyła Klaudia Tyszkiewicz /UKS Zwoleń-Team/ osiągając dużą przewagę nad kolejnym zawodnikiem z sanockiego klubu łyżwiarskiego.

Po zmaganiach kolarzy szosowych czas przyszedł na rywalizację wrotkarzy Speed na dystansach: 22,780 km i 42 km, w których to wystartowało łącznie 126 osób wraz z mocną obsadą słowackich zawodników.

3 osobowa grupa reprezentantów UKS Z-T wystartowała na dystansie półmaratonu, w którym rywalizacja przebiegała tylko w kategorii open kobiet i mężczyzn /bez podziału na kategorie wiekowe/.

Najlepiej zaprezentował się trener UKS Z-T Łukasz Flejszer, który „w wysokiej dyspozycji przed nadchodzącymi Torowymi Mistrzostwami Polski” w wyścigu na 22,780 km zajął 1 miejsce w ,,open’’ w czasie 00:37:04 na dość trudnej technicznie trasie z 90 stopniowymi zakrętami i rondami.

Bardzo duży sukces odniosła 12 letnia młodziczka, wspomniana Klaudia Tyszkiewicz /uczennica SP w Zwoleniu/ wygrywając wyścig kobiet na dystansie półmaratonu w czasie 00:43:00.

Na tym samym dystansie 2 miejsce w kategorii open kobiet zajęła Maja Michalska /UKS Z-T/ w czasie 00:43:33.

Był to udany weekend dla naszych zawodniczek przed czerwcowymi Torowymi Mistrzostwami Polski w Dusznikach Zdrój.

  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team
  • UKS Zwoleń-Team

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt