Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Reprezentacja Polski szóstek z Bartłomiejem Dębickim pierwsza w grupie H

Znakomite wieści napływają z Portugalii, gdzie Reprezentacja Polski w piłce nożnej 6-osobowej tzw. Minifutbolu w składzie z Bartłomiejem Dębickim z Mazura Gostynin wygrała grupę H i awansowała do 1/8 finału.
Przypomnijmy, Polacy zadebiutowali w poniedziałek, 24 września 2018 r. na Mistrzostwach Świata, które rozgrywane są w Lizbonie w Portugalii. Wśród powołanych zawodników w kadrze mamy najbardziej doświadczonego piłkarza, obecnie zawodnika Mazura Gostynin (w piłce nożnej jedenastoosobowej) a w rozgrywkach piłki nożnej sześcioosobowej piłkarza Team Kluge Płock 35-letniego Bartłomieja Dębickiego.
Reprezentacja Polski wygrała pierwszy mecz ze Słowenia 4:1, a jednego z goli w 18 minucie zdobył Bartłomiej Dębicki. Także w kolejnych meczach Polacy byli górą, wygrywając 4:1 z Omanem i 4:0 z Tunezją, zapewniając sobie awans z pierwszego miejsca w grupie H. W obu meczach po jednej asyście zanotował Bartłomiej Dębicki.
W 1/8 finału Reprezentacja Polki zagra z Chorwacją (Piątek, 28 września , g. 13:15), jeśli uda się pokonać Reprezentacje kraju Wicemistrzów Świata w piłce nożnej 11-osobowej, wówczas to Reprezentacja Polski w Minifutbolu awansuje do ćwierćfinału, który zostanie rozegrany tego samego dnia.
 
Źródło: https://mazurgostynin.futbolowo.pl/news/article/reprezentacja-polski-szostek-z-bartlomiejem-debickim-pierwsza-w-grupie-h
 
  • Dębicki
  • Dębicki
  • Dębicki
  • grafika

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt