Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Życzenia Wielkanocne od Burmistrza Miasta Gostynina i Przewodniczącego Rady Miejskiej

Informacja dot. wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

 I N F O R M A C J A                           

          Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1990 ze zm.) Burmistrz Miasta Gostynina informuje, że od  dnia 31 marca 2021 roku  na okres 21 dni na  tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Gostynina przy ul. Rynek 26 oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta – umgostynin.bip.org.pl zostanie umieszczony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz użytkownika wieczystego dot.:

 • działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym 3326 położonej w Gostyninie przy ulicy Polnej.

                                                                                                                                     Burmistrz Miasta Gostynin 
 mgr Paweł Witold Kalinowski  

 Gostynin, dnia  30 marca 2021 r.

 

 

 

3 300 000 zł dla Gminy Miasta Gostynina

Ogłoszono wyniki kolejnego naboru w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. RFIL to program bezzwrotnego wsparcia dla samorządów, których przychody zostały uszczuplone przez pandemię. To pieniądze, które mają na celu doraźną pomoc w realizacji inwestycji drogowych, oświatowych, przeciwpożarowych czy ochrony zdrowia. Do województwa mazowieckiego trafi w sumie 227.199.064,56 zł z przeznaczeniem na 163 przedsięwzięcia różnego rodzaju.

Gostyninowi przyznano 3.300.000,00 zł. Zostaną one wykorzystane w następujący sposób:

- 3.000.000,00 zł – na zadanie „budowa dróg ze zjazdami, skrzyżowaniami i kanalizacją deszczową w Gostyninie – etap II”. W zakres inwestycji wchodzi budowa dróg gminnych o łącznej długości 835 m, a dotyczy ona ulic: Gerwatowskiego, Gen. Marii Wittek, Honorowych Dawców Krwi;

- 300.000,00 zł – na „przebudowę części budynku po gimnazjum na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej”.

Miasto uzyskało kolejny zastrzyk gotówki, który przyczyni się do poprawy jakości życia jego mieszkańców.

 • Baner z dofinansowaniem

Trwa remont na ul. Kościelnej – będą utrudnienia

Uprzejmie informujemy, że w tym tygodniu ruszył remont ul. Kościelnej, obejmujący wymianę nawierzchni, krawężników, chodników i budowę kanalizacji deszczowej, realizowany przez firmę Balcerzak Budownictwo Sp. z. o.o. Sp. k. z Gostynina. Zadanie to zostało podzielone na dwa etapy: pierwszy obejmuje prace od ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego, natomiast drugi od tego skrzyżowania do kościoła. Prace potrwają do końca maja.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 • Trwa remont na ul. Kościelnej
 • Trwa remont na ul. Kościelnej
 • Trwa remont na ul. Kościelnej
 • Trwa remont na ul. Kościelnej

Podsumowanie miesiąca przez Burmistrza Miasta Gostynina

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym podsumowaniem miesiąca przez burmistrza Pawła Kalinowskiego. W marcowym odcinku m.in. o:

- narodowym, obowiązkowym spisie powszechnym,
- pomocy, jaką oferuje miasto w trakcie trzeciej fali koronawirusa i całej pandemii, szczególnie seniorom,
- końcu naboru na dofinansowanie wymiany pieca,
- trwających inwestycjach drogowych i przetargach na te inwestycje.

IMGW ostrzega przed przymrozkami

Jak informuje IMGW-PIB, dziś w nocy (3 kwietnia) w powiecie gostynińskim, od godz. 23.00 do 9.00 rano dnia jutrzejszego, mogą miejscami wystąpić przymrozki. Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

 

W nocy kolejne przymrozki

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało kolejne ostrzeżenie meteoologiczne. W powiecie gostynińskim, w nocy 6 kwietnia br., miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -4°C, przy gruncie do -6°C. Temperatura maksymalna dnia 06.04 wyniesie od 4°C do 6°C.

Siedmioro zawodników wrotkarstwa szybkiego z UKS Zwoleń-Team powołanych do szerokiej kadry Polski

Bartosz Pisarek – prezes Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich ogłosił 29 marca 2021 r. propozycję szerokiej kadry reprezentacji Polski we wrotkarstwie szybkim. Wśród wymienionych zawodniczek i zawodników ze znaczących klubów polskich nie zabrakło wrotkarzy szybkich z Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZWOLEŃ-TEAM”.

W kadrze znaleźli się:

Sarzała Natalia – kadetka

Zalewska Michalina – kadetka

Kowalczyk Amelia – kadetka

Pawłowski Michał – kadet

Sobiecki Wiktor – kadet

Hypszer Piotr – kadet

Tyszkiewicz Klaudia – juniorka B.

Ujrzeliśmy listę, która ukazuje faktyczny stan personalny wokół „wrotkarstwa szybkiego” na sezon 2021. To zawodnicy, którzy weszli na poziom reprezentacyjny lub aspirują do niego. Myślę, że szerokie powołania przedstawiają grupę, która powalczy na arenie międzynarodowej.

Takie powołania to dla moich zawodników niezwykłe wyróżnienie, ale i impuls do dalszej pracy, własnego rozwoju.

Łukasz Flejszer

 

 • Zwoleń-Team

Wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) na Mazowszu – apel Wojewody

W związku z wystąpieniem kilku ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie Polski, w tym o potwierdzonych w ostatnich dniach ogniskach w gospodarstwach w powiecie żuromińskim, Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł zaapelował do starostów o podjęcie działań mających na celu ograniczyć do minimum możliwość rozprzestrzeniania się grypy ptaków.

Główną przyczyną rozprzestrzeniania się wirusa grypy ptaków H5N8 są zarażone dzikie ptaki. Niestety bywa i tak, że do rozprzestrzeniania wirusa przyczynia się również człowiek i dlatego należy pamiętać o podstawowych zasadach postępowania.

Proszę o przekazywanie wszystkim hodowcom, właścicielom drobiu oraz osobom pracującym na fermach drobiu informacji o konieczności zachowania szczególnej ostrożności i odpowiednich środków higieny oraz bioasekuracji przy obsługiwaniu drobiu – napisał Wojewoda, w apelu przekazanym do samorządowców.

Wojewoda podkreślił też, że to „od posiadaczy drobiu oraz osób pracujących na fermach drobiu zależy, czy ryzyko wniknięcia wirusa grypy do stad zostanie ograniczone”. Konstanty Radziwiłł zapewnił, że służby wojewódzkie są w gotowości do podjęcia ewentualnych działań w przypadku wystąpienia zachorowania na obszarze Mazowsza. Jednocześnie zwrócił się z prośbą o dokonanie przeglądu procedur w zakresie wystąpienia zagrożenia epizootycznego na poziomie powiatowych centrów zarządzania kryzysowego. 

W piśmie do samorządów Wojewoda zaznaczył, że niezbędne jest przestrzeganie zasad bioasekuracji, które określa rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków, tj.:

 • zabezpieczyć paszę przed dostępem zwierząt dzikich;
 • nie karmić drobiu na zewnątrz budynków, w których drób jest utrzymywany;
 • nie poić drobiu oraz ptaków utrzymywanych przez człowieka wodą ze zbiorników, do których dostęp mają dzikie ptaki;
 • stosować w gospodarstwie odzież i obuwie ochronne oraz po każdym kontakcie z drobiem lub dzikimi ptakami umyć ręce wodą z mydłem;
 • stosować maty dezynfekcyjne w wejściach i wyjściach z budynków, w których utrzymywany jest drób;
 • przetrzymywać drób w przeznaczonych do tego celu pomieszczeniach bez możliwości swobodnego poruszania się po otwartym wybiegu.

W sytuacji podejrzenia wystąpienia choroby zakaźnej u drobiu, zgodnie z obowiązującym prawem, należy poinformować odpowiednie osoby i instytucje (lekarza weterynarii prywatnej praktyki, powiatowego lekarza weterynarii, wójta / burmistrza / prezydenta miasta).

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował o wykryciu trzynastu ognisk grypy ptaków w 2021 r. na terenie województwa mazowieckiego w miejscowościach:

 1. Chromakowo, gmina Lutocin, powiat żuromiński, gatunek: kura nioska,
 2. Swojęcin, gmina Lutocin, powiat: żuromiński, gatunek: kura nioska,
 3. Wilewo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: indyk rzeźny,
 4. Ratowo, gmina Radzanów, powiat mławski, gatunek: kura hodowlana,
 5. Sadłowo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: kura hodowlana,
 6. Zgliczyn Pobodzy, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: kura nioska,
 7. Sadłowo Parcele, gmina Bieżuń, powiat: żuromiński, gatunek: kura nioska,
 8. Sadłowo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: kura nioska,
 9. Karniszyn, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: kura nioska,
 10. Stanisławowo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: kura nioska,
 11. Sadłowo Parcele, gmina Bieżuń, powiat żuromiński, gatunek: kura hodowlana,
 12. Cegielnia Ratowska, gmina Radzanów, powiat mławski, gatunek: kura hodowlana,
 13. Zgliczyn Glinki, gmina Radzanów, powiat mławski, gatunek: kura nioska.

Wirus wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8  nie jest groźny dla ludzi, ale jest bardzo niebezpieczny dla gospodarstw i szkodliwy dla gospodarki.

 • Wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) na Mazowszu – apel...
 • Wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) na Mazowszu – apel...
 • Wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) na Mazowszu – apel...

Przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia

Choć od kilku dni odnotowuje się mniejszą liczbę zakażeń, to sytuacja w szpitalach wciąż jest bardzo trudna. Każdego dnia przybywają pacjenci wymagający hospitalizacji, a także pomocy respiratorów. Dlatego przedłużono obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia.

Blisko 34,7 tysięcy (78%) zajętych łóżek covidowych, ponad 3300 (ok. 79%) wykorzystywanych respiratorów. Dla porównania, dwa tygodnie temu mieliśmy ponad 27 tys. zajętych łóżek i ponad 2600 respiratorów. Odnotowywany w ostatnich dniach spadek zakażeń niestety nie znajduje odzwierciedlenia w szpitalach, do których trafiają chorzy zakażeni w poprzednich tygodniach. Mamy wciąż bardzo trudną sytuację. Musimy zadbać o zdrowie Polaków, ale też pamiętać o wydolności służby zdrowia. Dlatego utrzymujemy obowiązujące obostrzenia przez kolejny tydzień.

Sytuacja epidemiczna nadal trudna

Ostatnie trzy dni przyniosły spadek zakażeń. Jednak poprzedni tydzień, ale też weekend były bardzo trudne. 1 kwietnia mieliśmy ponad 35 tys. nowych  przypadków zakażeń. Dlatego chcemy bardzo ostrożnie podejmować dalsze kroki, tym bardziej, że za nami okres świąteczny, kiedy część z nas z pewnością widziała się z rodzinami.

Zdecydowaliśmy o utrzymaniu obowiązujących obostrzeń, ale bacznie przyglądamy się napływającym każdego dnia informacjom o liczbie zakażonych, liczbie zgonów, zajętych łóżek i wykorzystanych respiratorów. Od tych danych uzależniamy dalsze decyzje. Rozumiemy zmęczenie obostrzeniami, ale pamiętajmy, że na szali leży ludzkie życie. Ono jest najważniejsze.

Przedłużamy obowiązujące zasady bezpieczeństwa do 18 kwietnia

Handel - ograniczenia

 • Wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane o powierzchni powyżej 2 000 m2 pozostaną zamknięte.
 • Centra i galerie handlowe – tak jak obecnie – pozostają zamknięte, z wyjątkiem m.in.: sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni.

W placówkach handlowych na targu lub poczcie obowiązują limity osób:  

 • 1 osoba na 15 m2 – w sklepach do 100 m2,
 • 1 osoba na 20 m2  – w sklepach powyżej 100 m2.

Kult religijny – w miejscach kultu religijnego obowiązuje limit osób – na 1 osobę musi przypadać 20 m2. Bez zmian pozostaje obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowywanie 1,5 m odległości od innych osób.

Salony fryzjerskie i kosmetyczne – pozostają zamknięte

Żłobki i przedszkola – nadal są nieczynne. Wyjątkiem jest sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Sport – działalność obiektów sportowych jest ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Wszelkie wydarzenia mogą się odbywać bez udziału publiczności. Zamknięte pozostają m.in. siłownie, kluby fitness, stoki narciarskie, baseny, sauny i solaria.

Edukacja – uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego uczą się zdalnie.

Hotele – obiekty noclegowe pozostają zamknięte (z wyjątkiem m.in. hoteli robotniczych, a także np. dla medyków, kierowców wykonujących transport drogowy czy żołnierzy).

Kultura – wciąż zamknięte są teatry, kina, muzea i galerie sztuki.

#SzczepimySię szybciej

Wielką szansą na pokonanie pandemii są szczepionki. Do tej pory w polskich punktach szczepień wykonano blisko 6 mln 800 tys. zastrzyków. Prawie 2 mln 100 tys. osób przyjęło już dwie dawki szczepionki. II kwartał tego roku to zdecydowane przyspieszenie.

Będziemy szczepić się szybciej dzięki temu, że napłynie do nas znacznie więcej szczepionek niż do tej pory. Dlatego przesuwamy terminy szczepień dla osób 60+ z maja na kwiecień, a 12 kwietnia uruchamiamy rejestrację dla kolejnych roczników. Mamy nadzieję, że producenci wywiążą się z deklaracji i do końca wakacji uda się zaszczepić w Polsce wszystkich chętnych. Szczegółowe informacje o Narodowym Programie Szczepień znajdują się na stronie gov.pl/szczepimysie – zapraszamy do odwiedzin.

Zasady bezpieczeństwa wciąż bardzo ważne

Do tego czasu, do momentu wyszczepienia większej części społeczeństwa musimy nadal być bardzo ostrożni. Dlatego stale przypominamy o podstawowych zasadach: nośmy maseczki, unikajmy dużych zgrupowań, zachowujmy dystans, pamiętajmy o dezynfekcji rąk, wietrzmy pomieszczenia. Zachęcamy też do pobrania aplikacji Stop Covid – ProteGo Safe.

Od sytuacji epidemicznej zależne są decyzje związane z obostrzeniami. Pamiętajmy również, że nasze zachowanie ma nie tylko wpływ na własne zdrowie i życie, ale też może decydować o losie innych.

źródło: gov.pl

 • Baner informacyjny o przedłużeniu obostrzeń

Brązowy Dyplom dla chóru z Gostynina

W II Ogólnopolskim Konkursie Chórów On – line “O Crux Ave” Wysoka 2021, nasz chór pod batutą Michała Pilichowicza zdobył Brązowy Dyplom.

Innowacyjna formuła konfrontacji na podstawie nagrań chóralnych zgromadziła 27 zespołów chóralnych z całej Polski rywalizujących w siedmiu kategoriach. Chóry prezentowały 2 utwory sakralne, w tym jeden o tematyce pasyjnej. Występ oceniany był w oparciu o walory artystyczne. Chór miejski Arce Cantores pod batutą Michała Pilichowicza stanął w szranki z bardzo znanymi chórami, w tym akademickimi i wywalczył Brązowy Dyplom. Radość tym większa, że walczyli z profesjonalistami np. Złoty Dyplom uzyskał znany Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kierowany przez uznanego w kraju dyrygenta Michała Sławeckiego.

W Jury zasiadali wybitni polscy dyrygenci, chórmistrzowie, pedagodzy: prof. dr hab. Elżbieta Wtorkowska – Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, prof. dr hab. Stanisław Krawczyński – Akademia Muzyczna w Krakowie, prof. dr hab. Janusz Stanecki – Akademia Muzyczna w Bydgoszczy.

Organizatorami konfrontacji byli: Parafia NMP Różańcowej w Wysokiej, Urząd Miasta i Gminy Wysoka, Ośrodek Upowszechniania Kultury w Wysokiej oraz Polska Agencja Muzyczna.

Głównymi założeniami konkursu było propagowanie muzyki chóralnej, aktywizacja środowiska chóralnego, popularyzacja literatury chóralnej oraz upowszechnianie wysokiej kultury muzycznej w obszarze muzyki sakralnej. Serdecznie gratulujemy członkom i dyrygentowi chóru miejskiego Arce Cantores.

źródło: gostynin24.pl

 • Brązowy Dyplom dla chóru z Gostynina

Przypominamy o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym

Uprzejmie przypominamy, że od 1 kwietnia trwa obowiązkowy spis powszechny ludności i mieszkań. Jego zadaniem jest poznanie sytuacji demograficznej i mieszkaniowej na poziomie kraju, województw, powiatów i gmin. Dzięki tym danym będzie można analizować zmiany, jakie zaszły w procesach demograficzno-społecznych i ekonomicznych od czasu ostatniego spisu powszechnego (2011 r.), a także tworzyć prognozy dotyczące rozwoju Polski w najbliższych latach.

Do spisu zobowiązany jest każdy mieszkaniec Polski niezależnie od pochodzenia, kraju obywatelstwa czy wieku.

Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy. Można to uczynić, logując się poprzez Profil Zaufany bądź podanie PESELu i nazwiska panieńskiego matki na stronie http://spis.gov.pl. Dla cudzoziemców bez numeru PESEL przewidziano odrębny tryb logowania z wykorzystaniem poczty e-mail. Dla osób pozbawionych dostępu do internetu przewidziany jest punkt w budynku ratusza na piętrze z przygotowanym stanowiskiem komputerowym.

Unikanie samospisu internetowego wiąże się z telefonem bądź wizytą rachmistrza spisowego, który, korzystając z listy pytań zawartej na stronie spisu, przeprowadzi obowiązek spisowy. Teren województwa mazowieckiego gospodarowany jest przez dwa i pół tysiąca rachmistrzów spisowych. Weryfikację, czy osoba podająca się za rachmistrza rzeczywiście nim jest, można przeprowadzić dzwoniąc pod numer 22 279 99 99.

Próba uchylenia się od obowiązku spisowego wiąże się z nałożeniem na taką osobę kary grzywny, która może wynieść nawet 5.000,00 zł.

Więcej informacji: https://spis.gov.pl/

Infolinia spisowa: 22 279 99 99

 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

Obchody rocznic smoleńskich

10 kwietnia w lesie przy ul. Kutnowskiej odbyły się uroczystości związane z 81. rocznicą wymordowania w lesie katyńskim z polecenia Ławrientija Berji przez NKWD ponad 20 tysięcy obywateli Polski – żołnierzy, oficerów, inteligencji – oraz z 11. rocznicą katastrofy samolotu prezydenckiego, którym państwowa delegacja, w składzie 88 przedstawicieli rządu polskiego i 8 członków załogi, leciała na obchody do Smoleńska.

O poranku w skromnych uroczystościach udział wzięli: burmistrz Paweł Kalinowski, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Reder, wójt Edmund Zieliński, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi w Białem Cezary Szymczak nadleśniczy Jacek Liziniewicz, przedstawiciel Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych Zarządu Koła Powiatowego w Gostyninie Ireneusz Zając, a także kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku Marlena Mazurska.

Obchody zakończyło złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem ofiar.

 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH
 • OBCHODY ROCZNIC SMOLEŃSKICH

Świętuj chrzest Polski i wywieś flagę

Już za dwa dni będziemy obchodzić 1055. rocznicę chrztu przyjętego przez Mieszka I. Ta ważna dla Polaków rocznica obchodzona jest w tym roku (jako święto państwowe, ustanowione ustawą 22 lutego 2019 roku) po raz trzeci.

Rok 966 jest najważniejszym z punktu widzenia polskiej państwowości, bowiem to od niego datuje się początek istnienia Polski. Zapoczątkowany wówczas proces chrystianizacji wprowadził Polan i późniejsze królestwo polskie w krąg cywilizacji chrześcijańskiej, co nie tylko odsunęło zagrożenie ze strony państw ochrzczonych, mogących motywować najazdy na ziemie Mieszka i jego następców ich pogańskim wyznaniem, ale i ułatwiło import z Europy łacińskiej rozwiązań administracyjnych, prawnych, obyczajów wyższych warstw społecznych, wymianę kulturową itd.

Wywieszając 14 kwietnia polską flagę nie tylko upamiętniamy wydarzenia sprzed ponad dziesięciu wieków, ale, co może najważniejsze, aktywnie uczestniczymy w życiu naszego narodu. Poświadczamy wówczas, że dzisiejszych obywateli Polski i przedstawicieli Polan sprzed tysiąca lat łączy ponadczasowa więź, której, jak pisał Mickiewicz, i „sto lat nie wyziębi”.

 • Wywieś Flagę - Akcja promująca Święto Chrztu Polski

Gostynin włącza się w akcję szczepień

Burmistrz Miasta Gostynina informuje, że od kilku dni trwają rozmowy z Neuca Med Sp. z o.o. Świat Zdrowia Gostynin, Centrum Medyczne Medicus Gostynin, w sprawie udostępnienia przez Miasto swoich nieruchomości, w celu utworzenia kolejnego punktu szczepień. Szczegóły zostaną ustalone w najbliższym czasie.
 • Punkty szczepień covid

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt